Sayfa 851/898 İlkİlk ... 351751801841849850851852853861 ... SonSon
Arama sonucu : 7180 madde; 6,801 - 6,808 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by mfy7 Yazıyı Oku
    Çok Teşekkür Ederim. Keşke sizi buralarda yine tekrar görsek.
    üstad ben ygyo dan 10 günlük süreçle 65 maliyetle 73 den vedalaştım pazartesi günü dün de 73 den yyapı aldım ondan da 76dan dün vedalaştım. şirket bir şeyleri toparlıyor bakmayın ben kısa vadeciyim mevsimsellikten dolayı grafik olgunlaşınca panikde girip coşkuda çıkıyorum. fakat görünen o ki şirket temel verilerini toparlama egiliminde nominal değeri gösterecekler gibi finansal tablolar zamanında...umarım içerde aylardır hapis ky.nin gönlüne göre gelişir fiyatlama...ben şimdilik uzaktan bakınıyorum herkese bol şans...gönlünüzce olsun dilerim...son tahlilde önerim grafik okumak ve şirketin temel finansal yapı verilerini okumak çok zor değil biraz zaman ayırıp herkes öğrenebilir...gerisi de tahtacının karakterini keşfetmeyle alakalı tabiki bir miktarda şans faktörü...şimdilik hoşcakalın...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. Batık. Kumar kağıdı olup, batırır. Evsizlerin sesine kulak verin. Dolar 6,10 TL.

3. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    grafikteki 68 e dayandı görüldüğü üzere...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. ...Öncelikle insan hayatı sağlığı ve ülkemizden önemlisi yok...Şehitlerimize rahmet ailelerine sabır diliyorum...üzücü bir gün yaşıyoruz...

6. Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Borsa İstanbul Pay Piyasasında bugün açığa satış işlemlerinin yasaklanmasına karar verdi.
    SPK'dan yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:

"6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu'nun (SPKn) 1 inci maddesi çerçevesinde, sermaye piyasalarının güvenilir, şeffaf, istikrarlı bir ortamda işleyişinin sağlanması ile yatırımcıların hak ve yararlarının korunmasını teminen, SPKn'nun 128/1-(a) maddesine dayanarak, Borsa İstanbul A.Ş pay piyasalarında 28.02.2020 tarihinde

1. Açığa satış işlemlerinin yasaklanmasına, gün içinde açığa satış tuşuna basılmadan yapılan ve aynı gün içinde kapatılan pozisyonların da söz konusu yasak kapsamında olduğu hususunda yatırımcıların ve yatırım kuruluşlarının bilgilendirilmesine,

2. Kurulumuz kararına uyumun kontrol ve takibinde sorumluluğun yatırım kuruluşlarında olduğunun hatırlatılmasına

karar verilmiştir."

7. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

8. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Sayfa 851/898 İlkİlk ... 351751801841849850851852853861 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •