Special Days Image
Sayfa 852/898 İlkİlk ... 352752802842850851852853854862 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 6,809 - 6,816 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. Artı eksi olasılıklar...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. 0,49 a düşmez herhalde.
    0,55 görmüştü.
    Risk çok ama risk olmadan para yok.
    Sabahtan beri iyi treder yaptılar.
    Temettü ve bedelsiz yok.
    Bu yüzden tutunamıyor.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

4. Bu tür panik ortamlarda spekülatif hisselerde dip grafik işi yazı tura atmakla bir lakin ginede görüntüye bakalım...47 önemli destek ygyo için aşşagısı uçurum zaten...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku

endeks görünümünü aylık grafik bakış açısıyla güncelliyorum...kriz ortamında olası dip oluşumları geçmişten ışık tutacak şekilde bu şekilde görünmekte...tabiki bu bir olasılık ! risk taşır...

Açıklama Borsa İstanbul Kotasyon yönetmeliğinin 25.maddesinin 1.fıkrası (ç) bendi gereğince 2019 yılı kotta kalma ücreti çalışan hatası nedeniyle sehven ödenmesi atlanılmış olup söz konusu tutar yönetim tarafından derhal ödenmiştir. Sorumlu şirket çalışanları hakkında da gerekli işlem tesis edilecektir. Kamuoyu ve yatırımcılarımıza saygıyla duyurulur.

bunu mutlaka bilinçli yaptın yeşil efendi.ky malını yok pahasına dün aldın. bu yatırımcı bunu unutursa yuh olsun.

ytd

Patrona inat benden fırsat alımı. Sabah en dipten malını kaptım.

Sayfa 852/898 İlkİlk ... 352752802842850851852853854862 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •