Sayfa 858/898 İlkİlk ... 358758808848856857858859860868 ... SonSon
Arama sonucu : 7180 madde; 6,857 - 6,864 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. İlim hocam ygyo pd si 20,95 fiyatı kaça denk geliyor

2.  Alıntı Originally Posted by Speed78 Yazıyı Oku
    İlim hocam ygyo pd si 20,95 fiyatı kaça denk geliyor
    3/4 krş a denk geliyor üstad...özsermaye ekside oldugu icin pd anormal fiyatlaniyor ! fakat kap aciklamalarinda bunun sanal bir durum oldugunu ve aslinda sermayeyi koruduklarini gevelemeleri var idi....
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. artık hareket et serefsiz kagıt

4. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7. günlük görünüm...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

8.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    günlük görünüm...

geniş açı !!!

Sayfa 858/898 İlkİlk ... 358758808848856857858859860868 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •