Sayfa 99/898 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 785 - 792 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Teknik konuşacak varsa konuşsun. Yoksa yorum yazmasın. Insanları meşgul etmeyin burada. Problemlerinizi kendi aranızda halledin.

2. menfaatçisin sende.

3. teknik yazdınmı vebal olmuyormu sanıyorsun. ya teknik ters tepersee

izleyenlere gelsin

İsimsiz 1.jpg

5.  Alıntı Originally Posted by sertmert Yazıyı Oku
    Benim şimdiye kadar şuradan alın, şu fiyattan satın diye bir tane yazdığımı gördünüz mü.. Çamur at.. izi kalsın.. Söyleyecek çok şey var da sizin seviyenize inmeyeceğim..
    Kağıt 74-71'lerde sürünürken... Vatandaş malını kaptırmasın zarar etmesin diye bu forumda benim gibi birkaç kişi çırpınırken, sen bizimle dalga geçmenin yangına körükle gitmenin, paniği büyütmenin derdindeydin. Bu tahtayı çözmüşsün, biliyorsun ki ne kadar dökülen olursa, ne kadar az ky olursa fiyata olumlu yansıyor, dolaylı olarak bunun gerçekleşmesi uğruna gösterdiğin çabayı unutmuş değilim, herkes unutsa bana unutturamazsın... Şimdi bir de çıkıp bize seviye edebiyatı yapma...

6.  Alıntı Originally Posted by Samsunlu Yazıyı Oku
    Kağıt 74-71'lerde sürünürken... Vatandaş malını kaptırmasın zarar etmesin diye bu forumda benim gibi birkaç kişi çırpınırken, sen bizimle dalga geçmenin yangına körükle gitmenin, paniği büyütmenin derdindeydin. Bu tahtayı çözmüşsün, biliyorsun ki ne kadar dökülen olursa, ne kadar az ky olursa fiyata olumlu yansıyor, dolaylı olarak bunun gerçekleşmesi uğruna gösterdiğin çabayı unutmuş değilim, herkes unutsa bana unutturamazsın... Şimdi bir de çıkıp bize seviye edebiyatı yapma...
    10 numara yorum.
    Adam avatarına bile virüs şekli koymuş. Ne olduğu belli. virüs.

7. endeks uçtu gitti 95bin oldu. Bunda harcanan zamana yazık.

Sayfa 99/898 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •