Sayfa 831/898 İlkİlk ... 331731781821829830831832833841881 ... SonSon
Arama sonucu : 7180 madde; 6,641 - 6,648 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

ky den iyi mal kapmış

3.  Alıntı Originally Posted by KERASUS PASCHA Yazıyı Oku

ky den iyi mal kapmış

ustad genel takas saklama verisi yapistirmaniz mumkun mu...tsk
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    Büyük çanak sonrasını merak ediyorum.

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. BU ÇANAĞA KULP TAKARMI

F3211 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by YALCIN 71 Yazıyı Oku
    BU ÇANAĞA KULP TAKARMI

F3211 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bilanco beklentisiyle takar gibi...71e kadar canak tamamlama ve 8x e kadar kulp soz konusu olabilir...tabi daha fazlasi patronunun hayal gucuyle orantili fakat 71 uzerine atmali bu senaryo icin...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7. bu gün...1m kusur acik islem, 500bin kusur para girişi, tasiyici degilim firsat verirse gunluk alis veris yapiyorum; ciddi duzeltmeye girerse endeks ve gyo lar o vakit tasiyici olma niyetliyim...yakin takibe devam...bakalim...

8.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    bu gün...1m kusur acik islem, 500bin kusur para girişi, tasiyici degilim firsat verirse gunluk alis veris yapiyorum; ciddi duzeltmeye girerse endeks ve gyo lar o vakit tasiyici olma niyetliyim...yakin takibe devam...bakalim...

Burası maden.
    Fakat dikkat etmek lazım.
    Elinde kalabilir.
    Bağlayıcı bir yanı var.
    1 kademede bile iyi kazandırır.
    Bol kazaçlar.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

Sayfa 831/898 İlkİlk ... 331731781821829830831832833841881 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •