Sayfa 46/898 İlkİlk ... 3644454647485696146546 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 361 - 368 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Ben de nerde kaldı diyordum...kapatsalar kağıdı işleme de sen de rahat etsen ,komplo teorileri üretmek zorunda kalmasan. ..

pazarlama gideri bilançodaki karı saklamanın en kolay yolu zaten. adam karı paylaşmak istemiyor yatırımcısı ile

3. Bu kağıdın bilançoyla falan işi olmaz, hala anlamadınız galiba...
    İyi de gelse kötü de, fark etmez.

aynen katılıyorum sana, bakalım ne olacak spek 70 e vermiyor kağıdı sağlam destek oldu. 80 üstüne atarsa 90 lar uzak olmaz

5.  Alıntı Originally Posted by Sertan61 Yazıyı Oku
    Ne yapmış silmiş süpürmüş...
    silip süpürülen bir şey yok. Sadece tepki verdi.

6.  Alıntı Originally Posted by notebook18 Yazıyı Oku
    aynen katılıyorum sana, bakalım ne olacak spek 70 e vermiyor kağıdı sağlam destek oldu. 80 üstüne atarsa 90 lar uzak olmaz
    70-75 aralığı kırılmadıkça hala bir ümit var tabi.

7.  Alıntı Originally Posted by Sosyopat Yazıyı Oku
    70-75 aralığı kırılmadıkça hala bir ümit var tabi.
    Size bir soru sormak isterim sosyapat..30-40 bandında defalarca aynı numaraları yaptılar..70 gördüğünde uçacak kaçacak nidaları atılıp yine hazin sonla geriye dönüşler defalarca yaşandı..ben tavan hatırlamıyorum yıllardır..ancak bu süre içerisinde ya arsa alındı ya yatırım yaptı innovao vs oldu..reklamları çokca döndü falan filan..ayrıca konut satışlarıyla ilgili çok olumlu yansımalar oldu..hadi önceden elde veri yoktu, yapacak olacak gidecek falan deniliyordu..bu kağıt kar zarar teknik taktik dinlemez biliyoruz..neden bunca zaman sonra beklentiler oluşmuşken 70 altına versin?olumlu haberler arifesinde 1 lere taşıyıp neden yeni avların kucağına hisseyi bırakmasın?yeşil,yyapı hisseleri ve birleşmeler konuşulurken,spekülatif hareketlere bu kadar zemin hazırlamışken neden bundan vazgeçsin?

8.  Alıntı Originally Posted by Sosyopat Yazıyı Oku
    silip süpürülen bir şey yok. Sadece tepki verdi.
    bu kadar inanmıyorsan bu kağıda neden satıp kurtulmuyorsun onu anlamadım
    Yazdıklarım hayal ürünüdür, yatırım tavsiyesi içermez haberiniz olsun...

Sayfa 46/898 İlkİlk ... 3644454647485696146546 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •