Sayfa 707/898 İlkİlk ... 207607657697705706707708709717757807 ... SonSon
Arama sonucu : 7180 madde; 5,649 - 5,656 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. En kıdemli üyelerden biri olarak hisse net yönetiminin kendini bilmez biriyle bir tutulmandan dolayı bana verilen cezayı hak etmediğimi düşünüyorum. Bundan dolayı hissenette yazı yazmayacağımı bildirir yönetime teessüf ederim.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Yerle gök arasında bir yerlerde.
    Gönderi
    772
     Alıntı Originally Posted by ayranbuz Yazıyı Oku
    Spk şirketlere geçici süreyle, finansal tabolarının ve raporların bağımsız denetiminden geçtikten sonra raporların duyurulmasına kadar payların geri alınması yasağını kaldırdı..duyuru 13.07.1018 akşamına doğru geldi..

Yani 2inci çeyrek raporları şu sıra onaylandığı andan itibaren patronlar hisse alımını yapabilecek..

Hadi patron, artık görev senin..yapıştır alımları, bas gaza, bu millet rahatlasın, bi cacık yap da içelim...

ytd
    Sn. Ayranbuz :

SPK 'Insider trading' işlemlerde geri adım attı
    Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), tartışmalara neden olan mevzuat değişikliğini hem yalanladı hem de yürürlükten kaldırıldığını duyurdu.

http://www.cumhuriyet.com.tr/m/haber...adim_atti.html

3.  Alıntı Originally Posted by AlsatSatal Yazıyı Oku
    Sn. Ayranbuz :

SPK 'Insider trading' işlemlerde geri adım attı
    Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), tartışmalara neden olan mevzuat değişikliğini hem yalanladı hem de yürürlükten kaldırıldığını duyurdu.

http://www.cumhuriyet.com.tr/m/haber...adim_atti.html
    Borsa için bunun iptali bence olumlu. Diğer taraftan Ygyo gibi küçük ve yerli yatırımcıların yoğun bulunduğu hisselerde bir fırsat getirebilirdi. Ha ne değişti? Hiç birşey

ytd

4.  Alıntı Originally Posted by trakyalı Yazıyı Oku
    En kıdemli üyelerden biri olarak hisse net yönetiminin kendini bilmez biriyle bir tutulmandan dolayı bana verilen cezayı hak etmediğimi düşünüyorum. Bundan dolayı hissenette yazı yazmayacağımı bildirir yönetime teessüf ederim.
    Yönetim de senin yazmamanı çok tınlıyordu. Tınnnnnn !

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Yerle gök arasında bir yerlerde.
    Gönderi
    772
     Alıntı Originally Posted by AlsatSatal Yazıyı Oku
    Sn. Sosyapat sizi bir daha şikayet etmeyeceğime söz verdiğim için tarafımca şikayet edilmeyecekseniz başka bir kişi ederse onun ben bilmem ama ileri bir tarihte ve yakın gelecekte size bu laflarınızı anımsatmak için kalsın köşede.

Kağıt defter değeri Borsa gündeme göre şuanda kapanış fiyatının tam 2 katı değerinde:

http://m.borsagundem.com/piyasa-ekrani/hisse-detay/YGYO 1,02 iyi bakılırsa.

Ayrıca hisse 2018/3 bilançosu olarak tarihi bir satış yaptı ve kendi sermayesi kadar üzerine değer katarak nakit girişi sağladı ve o zaman da şuanda ederi kadar değerdeydi bunu şirket rasyolarıyla ifade etmek istersek şirketin tüm nakit ve duran varlık vb. Toplamı
    İstanbul Tower 205 projesinde satılan 2 kat kadar, işin iyi yanı 61 katlı projede %25 pay sahibi olduğumuza göre 15 katı bizim olan ve 2 si satılan projede 13 kat hakkımız daha var demektir. Zamanı gelince o katlarda peyderpey satılır ki bence de iyi olur düşünsenize elinizdeki hisse sermayesi kadar satış yapıyor ve bunun 6,5 kat fazlası kadar da mevcut yalnız bir projesinde yeri var.

Ayrıca bu yazıyı yazdığınız 05/07/2018 günü piyasa kapanışı 99.097,00 puan iken Ygyo kapanışı 0,52 bunu aşağıdaki linklerle de görsel olarak teyid edebiliriz.

https://m.tr.investing.com/indices/i...istorical-data

https://m.tr.investing.com/equities/...istorical-data

5-13 Temmuz döneminde ise Bist 99.000+ iken 13 Temmuz Cuma günü kapanış 89.897,67 ve Ygyo 51( hatırlatayım 50 51 değil 51 52 şuan alış ve satışta) yani bu demektir ki endeksin patatese döndüğü dönemde %11-12 arasında düşerken Ygyo %2'nin altında düşmüş aynı süreçte 5 Temmuz günü Bist banka endeksinde 135.306,52 puanda. 13 Temmuz günü ise 113.710,50 puanda yani %15 in üzerinde bir düşüş göstermiş bunu açık tüm endeks ve tüm hisselerin %95'in üzerinde inceleyebilirsiniz.

Dün gece ilkkez Turkey msci endeksi 5. Gününde artı da kapadı, Bist banka endeksi veya Bist dolar bazlı incelenirse tarihi dip seviyede.

Alımlar hızlanır ise(Bist genelinde) sizce biz o zaman yerimizde mi sayarız?

Fitch ülke notumuzu düşürdü gece dolar ve euro tepkisini izlediniz mi hareket bile etmedi, yakında umarım herkes güzel kazançlar elde eder.

İyi hafta sonları dilerim hepinize.
    Teşekkürler Yılan iyi ki varsın, hepimiz seni kalbi duygularımızla seviyor ve destekliyoruz sayende hergün yükselişteyiz Allah seni başımızdan eksik etmesin.
    '' Gökkuşağını görmek istiyorsan, yağmura katlanmalısın. ''

6. Geçen hafta yazdığımız gibi toparlar dedik, 0,48e posta koydular dedik, 0,51 direnci var dedik 2 gün üstüne oturdu, şimdi 0,54 te. 0,48-0,49 bandından alanlar %10 civarı kar ettiler bereketini görsün. Kalanlar da sabırla maliyetleri çıkarır inşallah

ytd

7. Sayın sosyopat, ciddi bir soru. Yyapı hakkında ne düşünüyorsun? Ondan da mı cacık olmaz?

ytd

8.  Alıntı Originally Posted by ayranbuz Yazıyı Oku
    Sayın sosyopat, ciddi bir soru. Yyapı hakkında ne düşünüyorsun? Ondan da mı cacık olmaz?

ytd
    Bunların hepsi aynı mokun soyu kardeş...
    Hiçbirinden bi cacık olmaz.
    Kan emici bunlar, başka bir şey bilmezler.
    Sen yine de bana göre alım satım yapma.
    Kendi bildiğini yap.

Sayfa 707/898 İlkİlk ... 207607657697705706707708709717757807 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •