Sayfa 838/898 İlkİlk ... 338738788828836837838839840848888 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 6,697 - 6,704 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Bir arkadaşın şöyle bir fikri var...

#ygyo için her zaman öncü indikatör #pegyo dur benim için. Önce PEGYO da operasyon yaparlar sonra YGYO ya ya gelirler.Aylık karşılaştırmalı grafikte görüldüğü üzere Siyah line PEGYO mavi de YGYO . Biraz daha sabır

https://twitter.com/search?q=%23YGYO&src=tyah&lang=tr

2.  Alıntı Originally Posted by sarraf Yazıyı Oku
    Bir arkadaşın şöyle bir fikri var...

#ygyo için her zaman öncü indikatör #pegyo dur benim için. Önce PEGYO da operasyon yaparlar sonra YGYO ya ya gelirler.Aylık karşılaştırmalı grafikte görüldüğü üzere Siyah line PEGYO mavi de YGYO . Biraz daha sabır

https://twitter.com/search?q=%23YGYO&src=tyah&lang=tr
    ustad oncu indiktor demis ama pegyo daha pirimli seyretmis hep...yani pek uyum yok arada...zaten genel yon uyumu tum gyo larda mevcut...fakat yuzdesel yukselis uyumu muhim olan...bu iki tahta arasinda yuzdesel fark baya acik goruldugu gibi...bu arada peker gyo bu gun %100 bedelli acikladi...muhtemelen yarin panik satis yer, eger varsa spekleri arasinda baglanti umalim da ordan cikan para buraya ugrasin...

bu gunun bir yorumunu yapalim...sanki bir kac tas ayni anda atildi bu gun...bir yandan grafigin gazi alindi, diger yandan sanki son silkelemesini yapti, diger yandan sanki kartlari dagitti...sonuc olarak iki beklenti var biri uzak biri yakin...uzak beklenti bilanco onun fiyatlamasi icin daha sure var gibi...yakin beklenti haftaya olacak Genel kurul, genel kurulda beklenti nedir pek bilemiyorum ama sanki yarin ve pazartesi genel kurul oncesi bir hacim artisi olacak gibi...bu gun tacirler kimin malini satti piramit kime mal aldi...bunlarin kokusu cikar elbet...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. para girisi yok baya bi acık islem cevirerek tahtayi sallamis ibibikler...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6. bu gun 66da bir tezgah dönuyor gibi...acik islemmi mal dagitimimi bilemedim...

7. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

8. genel kurulun can alici maddesi bu olsa gerek...

Sayfa 838/898 İlkİlk ... 338738788828836837838839840848888 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •