Sayfa 463/898 İlkİlk ... 363413453461462463464465473513563 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 3,697 - 3,704 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Halka açıklık oranı %65 olmuş zaten son 3 gündür hisseyi 0.61-0.63 bandına sıkıştırıyor yukarı çekemiyor 0.70-1 TL arası maliyetlenen yatırımcı çok fazla şimdi ekonomist olmaya gerektirmiyor ülkemizde mevcut ekonomik durum hepimiz yaşıyoruz koca imkb bir kişinin yaptığı hareketle anılıyor kur yukarı gitmiş bana göre gitmeye devam edecek anacak 4 USD. Merkez müdahalesi gelir merkez flaş artırmıyor anacak kurun yukarı gitmesi hem inşaat maliyetleri yukarı çekiyor hemde ucuz arsa bulma proje yapma zorlaştırıyor aynı Zaman'da bankalarda konut faiz oranları düşmüyor 2018 ve 2019 işsizlik artış yaşanacağını düşünüyorum şimdi benim gibi maaşlı çalışan insanlar kredi çekip uzun vadeli konut kredisi kullanmayı düşünmüyor aynı Zaman'da proje kredilerinden ev alan yatırımcılar çayma haklarını kullanarak vazgeçiyor bankacı olmam sebebiyle son bir senedir maalesef üzülerek yaşıyorum .şimdi yeşil mevcut projelerinde satış oranlarına bakmak lazım.aynı Zaman'da tamamlanma oranlarını d incelemek lazım bilanço iyi analiz eden üstadlar yorum yaparsa ky açısından faydalı olur.yalnız Engin yapmış olduğu son hisse satışı şirketin nakit darboğaz içinde olduğunun bir işareti olarak görüyorum ancak burdan alacağı 50.000.000 TL fazladan yazdım devam eden projeleri ne Kadarlık sürede finansman sağlayacak soru işareti belki Engin şirketi başka grup şirketleri ile birleştirebilir daha çok b g ruhu hisse satarak ve hisseyi aşağıya baskı yaparak değersizleştirme yolu ucuz izleyebilir mi örnek anel Telekom ,ışıllar enerji holding,Memsa v.s gibi şirketlerin izlediği yolu takip eder mi Engin hisseyi baskılması bu sebeple olabilir mi ayrıca daha çok b grubu satacak sa 0.50 değil belki 0.20 ortalamaya razı olma ihtimali yüksek diye düşünüyorum.

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değil hayal ürünüdür

2.  Alıntı Originally Posted by Nabız Yazıyı Oku
    Halka açıklık oranı %65 olmuş zaten son 3 gündür hisseyi 0.61-0.63 bandına sıkıştırıyor yukarı çekemiyor 0.70-1 TL arası maliyetlenen yatırımcı çok fazla şimdi ekonomist olmaya gerektirmiyor ülkemizde mevcut ekonomik durum hepimiz yaşıyoruz koca imkb bir kişinin yaptığı hareketle anılıyor kur yukarı gitmiş bana göre gitmeye devam edecek anacak 4 USD. Merkez müdahalesi gelir merkez flaş artırmıyor anacak kurun yukarı gitmesi hem inşaat maliyetleri yukarı çekiyor hemde ucuz arsa bulma proje yapma zorlaştırıyor aynı Zaman'da bankalarda konut faiz oranları düşmüyor 2018 ve 2019 işsizlik artış yaşanacağını düşünüyorum şimdi benim gibi maaşlı çalışan insanlar kredi çekip uzun vadeli konut kredisi kullanmayı düşünmüyor aynı Zaman'da proje kredilerinden ev alan yatırımcılar çayma haklarını kullanarak vazgeçiyor bankacı olmam sebebiyle son bir senedir maalesef üzülerek yaşıyorum .şimdi yeşil mevcut projelerinde satış oranlarına bakmak lazım.aynı Zaman'da tamamlanma oranlarını d incelemek lazım bilanço iyi analiz eden üstadlar yorum yaparsa ky açısından faydalı olur.yalnız Engin yapmış olduğu son hisse satışı şirketin nakit darboğaz içinde olduğunun bir işareti olarak görüyorum ancak burdan alacağı 50.000.000 TL fazladan yazdım devam eden projeleri ne Kadarlık sürede finansman sağlayacak soru işareti belki Engin şirketi başka grup şirketleri ile birleştirebilir daha çok b g ruhu hisse satarak ve hisseyi aşağıya baskı yaparak değersizleştirme yolu ucuz izleyebilir mi örnek anel Telekom ,ışıllar enerji holding,Memsa v.s gibi şirketlerin izlediği yolu takip eder mi Engin hisseyi baskılması bu sebeple olabilir mi ayrıca daha çok b grubu satacak sa 0.50 değil belki 0.20 ortalamaya razı olma ihtimali yüksek diye düşünüyorum.

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değil hayal ürünüdür
    Kamil yeşili nasıl yukselttiyse zamanı gelince bununda yükseltecek sabır sadece ytd

3. Birilerine gerek yok..siz zaten elinizden geldikçe hisseyi tuvalet kağıdına dönmekle ve kesin 20 kuruşlara düşme durumunu söyleyerek yeterince hisseyi kendinizce anlatmışsınız.. şuanda yazılanları okusam bu hisseden fersah fersah kaçarım..8 yıldan beri bu hissedeki tabanı 0,35 olarak hatırlıyorum..ama haklısınız % 50 tutturma ihtimali var herkesin..dolar euro fırlamış,114binden 105 bine değer kaybetmiş borsa,altın uçmuş gitmiş, yurtdışında da işler iyideğil vs vs..sanki bu düşüşlerde hisse hep kaya gibi durdu da şimdi farklı reaksiyon veriyor..hisse uçacak kaçacak demiyorum ancak bazı yorumlar o kadar entersanki..1,30 a çıktığında ne olduda 0,7 lerden oraya bir anda çıktı..biz çalıyoruz biz oynuyoruz ama kazanan hepbaşkaları....algı yaratmakta üzerimize yok..herkes sallıyor bende sallama hakkımı kullanmak istiyorum...iyice bu haberler, öldük bittik,tahta kapanıyormu,iflas ediyoruz, başka hisselerde şu olmuştu bunda da bu olur felaketleri algılarından sonra buralar az bir yeşillendiğinde ölenler bitenler birden canlanıp, kemerleri bağlar,uzaya falan gider...tabanlar,tavanları bu hissede oldukça az gördüm ..bundan sonraki atma ihtimalimi 8 yılda yaşadığımız oynak taban tavan hareketlerini birkaç ay içinde yaşayacağımızdır..herkese sabır ve iyi kazançlar dilerim..

4.  Alıntı Originally Posted by flychaos Yazıyı Oku
    Beyler bu kadar emin konuşmayın. Borsadaki hareketleri bilebilecek kadar uzman olsaydınız bu forumda ne işiniz var. Alırdınız puronuzu yatlarınızda zengin hayatı sürerdiniz. Kağıtta olan arkadaşları gereksiz panik havasına sokuyorsunuz. Belkide sizin lafınızla hareket edip malını satacak. Lütfen yorumlarımıza biraz dikkat edelim. Kağıt 0.63 te bahsi geçen 0.70 çok uzak bir fiyat değil.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu formda şimdiye kadar okuduğum en güzel ve en akıllı yazı canı gönülden tebrik ederim kardeş ağzına sağlık. YATIRIM KESİNLİKLE TAVSİYE DEĞİLDİR.

5.  Alıntı Originally Posted by borsacı 1 Yazıyı Oku
    Bu formda şimdiye kadar okuduğum en güzel ve en akıllı yazı canı gönülden tebrik ederim kardeş ağzına sağlık. YATIRIM KESİNLİKLE TAVSİYE DEĞİLDİR.
    Ben teşekkür ederim kardeşim. Borsa bilgi ticaretidir bunu hiç bir zaman unutmayın. Yanlış bilgi hüsran yaratır. Biz arkadaşlarımızı uyaralım gerisi onlara kalmış. Hisse 0,40 kuruşada gelebilir bunun garantisini kimse veremez. Ancak bu tip bir GYO kağıdına giren yatırımcı bu riski göze almıştır. Saygılarımla.

6. Bi cacık olmaz bundan.

7. endekse düşerken tepki vermesi tam bir sinir hastalığı yapıyor...

8. Acaba sıfıra kadar düşermi ?Yada Bera gibi patlama yapar mı ???

Sayfa 463/898 İlkİlk ... 363413453461462463464465473513563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •