Sayfa 772/898 İlkİlk ... 272672722762770771772773774782822872 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 6,169 - 6,176 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

tavan

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

2. Çok Şükür.. YESİL de t yapsa rahatlasam.. komple Yeşil aldım YTD
    -------------------------------
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Pasta var mı kardeşler

4. Yeşilden uzaklaşıp yyapıyı takip etmesi çok sevindirici çünkü yeşil ağır kalacak gibi duruyor YTD

SM-G7105 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Selamünaleyküm.

Çoğu kişi kar realizasyonunu yapıyor, yada tavan'dan giriyorlar. Ben ve benim gibi üst maliyetliler ise maliyete gelse de kurtulsak diyoruz.

Ş.sizler kağıdı o kadar düşürdüler ki maliyete gelmek için bile haftaya da tavan tavan gitmesi gerekecek.

Bugün olursa yarın ve pazartesi tavandna alan bile bize göre daha maliyeti düşük olacak. SPK da bu kadar düşüşe bu kadar soyguna sadece SEYİRCİ kalır. Allah büyüktür, Kamil Engin YeşiL elbet hesab vereceksiniz!
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Twitter Adres : @okan_dr

6.  Alıntı Originally Posted by emireymen40 Yazıyı Oku
    Yeşilden uzaklaşıp yyapıyı takip etmesi çok sevindirici çünkü yeşil ağır kalacak gibi duruyor YTD

SM-G7105 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YYAPI da tavanlar acaip hacimli ve yavan kapattığında, tavanda bekleyen alıcı sayısı da çok yüksek lotlarda eğer ki gene alavare olmaz ise YGYO bilmem ama YYAPI da çok güçlü bir alıcı grubu var gibi.

İnşallah tüm KY zararları ve maliyetleri çıkana kadar tavanlar devam eder, biz maliyeti kurtaralım isterse fizana gitsin.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Twitter Adres : @okan_dr

7.  Alıntı Originally Posted by Dr.Okan Yazıyı Oku
    YYAPI da tavanlar acaip hacimli ve yavan kapattığında, tavanda bekleyen alıcı sayısı da çok yüksek lotlarda eğer ki gene alavare olmaz ise YGYO bilmem ama YYAPI da çok güçlü bir alıcı grubu var gibi.

İnşallah tüm KY zararları ve maliyetleri çıkana kadar tavanlar devam eder, biz maliyeti kurtaralım isterse fizana gitsin.
    YYAPI brütte değil hocam onun etkisi vardır. YGYO ile YESİL brütte bu yüzden hacim düşük ama önemli olan kardeş kardeş böyle devam etmeleri ve uzun süredir beklemenin mükafatını İnşallah herkesin almasıdır. YTD
    -------------------------------
    Yatırım tavsiyesi değildir.

8. Allah belanı versin korktum
    ve 0,44 den vedalaştım

en azından şükür dedim 2 kuruş zararına sattım

valla mutluyum

2 aylık stresli sinirli günlerim geride kaldı.
    Beni bitirdin ya...
    Bir daha senin gibi hisseye tövbeler olsun

allah kalanlara kolaylık versin

Sayfa 772/898 İlkİlk ... 272672722762770771772773774782822872 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •