Sayfa 837/898 İlkİlk ... 337737787827835836837838839847887 ... SonSon
Arama sonucu : 7180 madde; 6,689 - 6,696 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    sabah şoku....grafikmi ayarliyor mal degisimimi cikar kokusu...

https://resmim.net/preview/wxH1Vi.png

2. [QUOTE=ortakakıl35;4078804]
     Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    tacirler birilerinin kucagina mal kusmus net olarak...neyse en azindan grafik biraz rahatladi duzeltme yapti kendi capinda...bilancoya kadar burdayiz bakalim...

Sayın illim beklemekten çok yorulduk gerçekten.Sngyo ile aynıydı hemen hemen sinpaş 1.6 lara gitti bu hala 1 lere bile yaklaşamdı.Maliyet 1 tl benim.Çıkarmı bilmiyorum ama umudum tükenmeye başladı.Para pul oldu gitti yıllardır...
    ustad sinpasin gucuyle bunlarin ki bir degil bildigin gibi...bunlarda ki mali durum cok daha kötü...aslinda mali durumu kotu diye ümitliyim bende, olur olmaz bilinmez lakin kisa surede nominale gelip sermaye arttirir mi diye beklenti gelistirdim bende...diger yandan towers vesaire sonucta elden cikartilabilecek gayrimenkuller...bakalim nolacak 1tl maliyetliyseniz siz 2xleri yasamissiniz sabriniz baya guclenmis olsa gerek...ben buyuk hayaller kurmayi sevmem bistte bilanco verilerini kullanip ufak capli cosku olurmuya yatirimim...umarim sizin maduriyetiniz de bu surecte ortadan kalkar...normalde al sat yapiyordum uzun suredir bu gun acilistan sonra 62 de yakalayabildim cok hizli yukseldi bilancoya kadar tasiyiciyim şuan icin...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. [QUOTE=illim;4078827]
     Alıntı Originally Posted by ortakakıl35 Yazıyı Oku

ustad sinpasin gucuyle bunlarin ki bir degil bildigin gibi...bunlarda ki mali durum cok daha kötü...aslinda mali durumu kotu diye ümitliyim bende, olur olmaz bilinmez lakin kisa surede nominale gelip sermaye arttirir mi diye beklenti gelistirdim bende...diger yandan towers vesaire sonucta elden cikartilabilecek gayrimenkuller...bakalim nolacak 1tl maliyetliyseniz siz 2xleri yasamissiniz sabriniz baya guclenmis olsa gerek...ben buyuk hayaller kurmayi sevmem bistte bilanco verilerini kullanip ufak capli cosku olurmuya yatirimim...umarim sizin maduriyetiniz de bu surecte ortadan kalkar...normalde al sat yapiyordum uzun suredir bu gun acilistan sonra 62 de yakalayabildim cok hizli yukseldi bilancoya kadar tasiyiciyim şuan icin...
    Sizce 1 leri görebilirmiyiz bilanço iyi gelirse?

4. [QUOTE=ortakakıl35;4078955]

Sizce 1 leri görebilirmiyiz bilanço iyi gelirse?
    ustad ihtimal dahilinde ilk asamada 80 ustune atarsa ihtimal guclenebilir...keske bence sizce onca bunca nin dedigi olsa fakat malum stresleri var tahtanin ve sahibi direk yada yabanci uzerinden alim olursa olur ancak...tweterdaki 3/5 ustadcigin reklamiyla oralar gorulmez malesef...paranin sahibi el atmali...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. -9 acip arti 1 e gelince islem sirasi duran ender tahtalardaniz tadini cikarin komedi...

ygyo yu -9 gosterip asil yyapi daki ky.yi silkelemisler belli ki...yyapi gaza basti bakalim bizimki acilinca 70 ustune atabilecekmi...

6. [QUOTE=illim;4078973]
     Alıntı Originally Posted by ortakakıl35 Yazıyı Oku

ustad ihtimal dahilinde ilk asamada 80 ustune atarsa ihtimal guclenebilir...keske bence sizce onca bunca nin dedigi olsa fakat malum stresleri var tahtanin ve sahibi direk yada yabanci uzerinden alim olursa olur ancak...tweterdaki 3/5 ustadcigin reklamiyla oralar gorulmez malesef...paranin sahibi el atmali...
    Yabancı oranı son 2 ayda %11.40 çıktı.Bu 1 lere yolculuk için işaret olabilir mi ?

7. [QUOTE=ortakakıl35;4079367]
    Yabancı oranı son 2 ayda %11.40 çıktı.Bu 1 lere yolculuk için işaret olabilir mi ?
    evet bir haftadir oralarda dinleniyor...alim yok henuz...alim gelir ise hareket devam edecektir...

8. suan icin pasta...

Sayfa 837/898 İlkİlk ... 337737787827835836837838839847887 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •