Sayfa 833/898 İlkİlk ... 333733783823831832833834835843883 ... SonSon
Arama sonucu : 7180 madde; 6,657 - 6,664 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Exclamation

Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    1 aydir al satlarla 17 kademesini aldim. yani 50ye kadar hoş görüm var...gerisi üzer gunluk 200k bazen 1 bazen 2/3 kademe...bu gun de sabah acilista 66 verdi 67yi eline aldi geri...bakalim simdilik böyle...

71 ustune atarsa daha guclu olur ama cok kasıyor...bu gun hacim cok dusuk...
    Kutlarım sizi.
    Kazancınız bereketli olsun.
    Akşam yazacaktım ama şimdi önceki kapanışları incelediğim kadarıyla yazayım.
    İkili tepeler incelendiğinde her ikili tepeden sonra yaklaşık 3-4 kademe düşmüş, biraz yatay gitmiş, sonra gene 2li tepe oluşturmuş. Bu tekrarlanırsa 2nci tepeden aşağı iniliyor gibi görünmekte.
    Nereye kadar ineceğini yazmıyorum, siz de yazmayın. Merak eden teknikçiler araştırsın.
    Bol kazaçlar.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

2.  Alıntı Originally Posted by trakyalı Yazıyı Oku
    Kutlarım sizi.
    Kazancınız bereketli olsun.
    Akşam yazacaktım ama şimdi önceki kapanışları incelediğim kadarıyla yazayım.
    İkili tepeler incelendiğinde her ikili tepeden sonra yaklaşık 3-4 kademe düşmüş, biraz yatay gitmiş, sonra gene 2li tepe oluşturmuş. Bu tekrarlanırsa 2nci tepeden aşağı iniliyor gibi görünmekte.
    Nereye kadar ineceğini yazmıyorum, siz de yazmayın. Merak eden teknikçiler araştırsın.
    Bol kazaçlar.
    tskler. bende bir ara duzeltme bekliyorum bist in fiyatlayacagi tek bilancolar kaldi...faiz fiyatlamasi da gecti...bakalim ne olacak...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. Tepelere dikkat edin.
    Her tepeden sonra ne olmuş...

YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

4. bu gun cogu islem kendi al veriydi...tahtayi uyutmayi istiyor gibi...zaten 10dk nerdeyse islemsiz gecen fiyati krs larda olan bir tahta...musteri cekmek istese dans etmesi gerekti robotlarin...bakalim ne planliyor...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. 1-2 lot al sat yaparak ne yapmaya çalıştıkları belli.
    0,65 aşağı kırmadı. Bir tepe daha görmesi için yatay da kalabilir.

6. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7. cuma gunu stabil bir gundu ygyo icin, 500bin civari acik islem, cuzzi bir para cikisi 100bin civari, monoton bir gündü sonuc olarak....haftaya endekste sorun olmassa 70 uzerine kanala kendini atma istegi olabilir...endekste sikinti olursa destekleri denetirler...şuan alan satan ky. bu kanalda azaldi gibi....

8. yükselise yön veren yabanci alimi biraz dinlenme modunda fakat satis moduna gecmemis olmasi devami gelir mi konusunda gozleri yabanciya dikiyor hala...doga koleji konusuda holding icin kapandi, diger konularda sonuclanir ise krşlar hayal olabilir ama henüz bir miktar belirsizlik suruyor...faiz indirim sureci ve emlaga destek hukumet sureci varken bu sansi yesiller iyi kullanmali...

Sayfa 833/898 İlkİlk ... 333733783823831832833834835843883 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •