Sayfa 839/898 İlkİlk ... 339739789829837838839840841849889 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 6,705 - 6,712 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. Sayın illim
    Boş mesaj göndermenizin bir anlamı var mı?
    0,60 tan nasıl almış malları.
    Bence virmandır onlar.
    0,63 e düşmesini bekliyorum dediğimde bazıları kızmıştı.
    Bekliyorum.
    HLGYO da henüz işim bitmedi.
    Geleceğim buralara.
    Bol kazançlar.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

4.  Alıntı Originally Posted by trakyalı Yazıyı Oku
    Sayın illim
    Boş mesaj göndermenizin bir anlamı var mı?
    0,60 tan nasıl almış malları.
    Bence virmandır onlar.
    0,63 e düşmesini bekliyorum dediğimde bazıları kızmıştı.
    Bekliyorum.
    HLGYO da henüz işim bitmedi.
    Geleceğim buralara.
    Bol kazançlar.
    ustad boş mesaj yok...pasta paylastim sizin pc engelliyor olabilir resmi...ayrica bu bist aleminde olmayacak fiyatlama yok her an her sey olabilir tabiki grafiklerde eksi arti olasilik ayni anda vardir, hisselerle duygusal bag kurup aksi yondeki fikirlere kizmak cok sacma, eksi arti olasilik beklentilerinin hepsi de saygiyla karsilanmali...sonucta tahtayi yapan karari verir...

diger yandan bollinger alt bandi saatlikte 63 du evet, gunlukte 59 du...persembe acilis hareketi nerdeyse bollinger alt bandina gunlukte dokunarak grafik icin sert duzeltmesini sanal bir sekilde yapti gibi...tacirler 60dan 4.2m satis yapti gorundu o gun pramit alislarda karsiladi buyuk orani...ayrica o gun 4.3 milyon civari acik hacim oldu...o gunde yazmistim olasiliklari ya grafik duzeltme ve teknikci ky. cekmek icin bir grafik alt yapisi hazirlamak icin sanal bir duzeltme idi, ya da haftaya genel kurullu spekule edebilmek icin kartlar adreslerine dagitildi, yada bir by. yuklu lot satti...ben yuklu lot satisi olasiligini zayif buluyorum muhtemelen genel kurul oncesi hem oy kullanimi icin hem grafik duzeltme icin bir beklenmedik hareket olsa gerek...cunku kimse olayi cozemeden 5dk da tekrar 65 e degdi tahta...ben 62den zor yakaladim serbest emirle...yani o gun ilk 5 dk adrese teslim haberli alici saticilar islem yapti...benim gibi araya kaynayan bir miktar ky. de olmustur...araya kaynayan gunlukcu ky.nin malini da 68e kadar surerek geri aldi bence...

sonuc olarak bilanco oncesi genel kurul haftasi bir hareket olasiligi belirdi...genel kurulda yeter cogunluk aranmayacak olmasi bir sekilde sonucun olacagi anlami tasir...fakat depresif modu surdurmek isterse sirket yonetimi genel kurulda önceden kurgulanmis olumsuz oylarla surecin tikanikligini surdurmeyi deneyebilir, tabi bu olumsuz beklenti bana gore dusuk ihtimal...muhtemelen g.k. daki maddeler gececek ve şirket bir nebze pozitif algi olusturacak...bakalim neler olacak haftaya sert volativ gunler olabilir bu hafta cok dinlendi...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    ustad boş mesaj yok...pasta paylastim sizin pc engelliyor olabilir resmi...ayrica bu bist aleminde olmayacak fiyatlama yok her an her sey olabilir tabiki grafiklerde eksi arti olasilik ayni anda vardir, hisselerle duygusal bag kurup aksi yondeki fikirlere kizmak cok sacma, eksi arti olasilik beklentilerinin hepsi de saygiyla karsilanmali...sonucta tahtayi yapan karari verir...

diger yandan bollinger alt bandi saatlikte 63 du evet, gunlukte 59 du...persembe acilis hareketi nerdeyse bollinger alt bandina gunlukte dokunarak grafik icin sert duzeltmesini sanal bir sekilde yapti gibi...tacirler 60dan 4.2m satis yapti gorundu o gun pramit alislarda karsiladi buyuk orani...ayrica o gun 4.3 milyon civari acik hacim oldu...o gunde yazmistim olasiliklari ya grafik duzeltme ve teknikci ky. cekmek icin bir grafik alt yapisi hazirlamak icin sanal bir duzeltme idi, ya da haftaya genel kurullu spekule edebilmek icin kartlar adreslerine dagitildi, yada bir by. yuklu lot satti...ben yuklu lot satisi olasiligini zayif buluyorum muhtemelen genel kurul oncesi hem oy kullanimi icin hem grafik duzeltme icin bir beklenmedik hareket olsa gerek...cunku kimse olayi cozemeden 5dk da tekrar 65 e degdi tahta...ben 62den zor yakaladim serbest emirle...yani o gun ilk 5 dk adrese teslim haberli alici saticilar islem yapti...benim gibi araya kaynayan bir miktar ky. de olmustur...araya kaynayan gunlukcu ky.nin malini da 68e kadar surerek geri aldi bence...

sonuc olarak bilanco oncesi genel kurul haftasi bir hareket olasiligi belirdi...genel kurulda yeter cogunluk aranmayacak olmasi bir sekilde sonucun olacagi anlami tasir...fakat depresif modu surdurmek isterse sirket yonetimi genel kurulda önceden kurgulanmis olumsuz oylarla surecin tikanikligini surdurmeyi deneyebilir, tabi bu olumsuz beklenti bana gore dusuk ihtimal...muhtemelen g.k. daki maddeler gececek ve şirket bir nebze pozitif algi olusturacak...bakalim neler olacak haftaya sert volativ gunler olabilir bu hafta cok dinlendi...

Ygyo taşımıyorum şuan yapı daha cazip geldi yapı daha toplu gibi hem genel kurul olması hem zamanın daralması haftayı pozitif beklememi sağlıyor.Şirketin ciddi sıkıntısı var para lazım ve şuan için sikintidaki birçok şirket gibi ilk akla gelen bedelli yalnız bunu yapmaları için 1 li rakamlar gündemde olmalı bir çok şirket şuan bu yolda endeks ve konjonktür çok uygun bunu kacirmamali hisseyi cazip hale getirmeli yeşil beyler bu devran böyle gitmez yoksa ilerde çok zora girer elindeki den de olur.
    Hissettiğim operasyon kordine etmekte sorun var gibi işi bilen ve elini taşın altına koyan birisi olsa güzel olacak.Cok sıkmak her zaman iyi değildir paylaşmayı da bileceksin.
    Sn ilim çalışmalarınız güzel zevkle takip ediyoruz.

6. elazig merkezli buyuk olcekli deprem olmus...Allah korusun saglık ve huzurdan mühimi yok, doğa sık sık insanoğluna kendi sanal streslermize boğulup sahip olduğumuz değerleri unuttuğumuzu hatırlatıyor...gecmisolsun...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

8. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Sayfa 839/898 İlkİlk ... 339739789829837838839840841849889 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •