Special Days Image
Sayfa 848/898 İlkİlk ... 348748798838846847848849850858 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 6,777 - 6,784 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

aylık takas

7. ...Siz siz olun sosyal medyada kilikleşen irili ufaklı pazarlamacı grupların algısına düşmeyin...sürekli ona buna çatıp küfür eden veriden çok algı paylaşan ne üdüğü belirsiz arka planda ne işler çevirdikleri belli olmayan bir ton manipulasyon grubu ve üstadcıkları mevcut...tek önerim veri ve cizim üzerinden şirketin temel analizi ve ulusal global etkileride ve mevsimselliği göz önünde tutarak kendi bireysel risk analizinizi yapıp kendi göbeginizi kesin...bu işleri yani cizim temel analiz vesaire çözmek zor degil biraz ugraşan herkes aynı cizimleri cizebilir...tabiki tecrübe farkı vardır lakin biri daha tecrübeli diye algısına kapılıp agına düşmemekte gerek...paranın söz konusu oldugu yerde her görüşü ve fikri ve kişiyi iki kere sorgulayın derim...kimse kimseye kolay para kazandırmaz...özellikle borsa birilerinin birilerinden ucuza kagıt alıp gine birilerine aynı kagıdı pahalıya pazarladıgı bir platform olarak bu işin ana kuralı buyken şüpeci olun derim...her görüş ve fikre ! ...sokakta para için insanların birbirini dolandırdığı 40 takla attıgı bir çağda, paranın merkezi borsa da samimiyet beklemek büyük saflık ! aman diyorum dikkat mevsimine girdik...

Son düzenleme : illim; 17-02-2020 saat: 04:06.
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

8. günlük görünüm...eksi artı olasılıklar mevcut...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Sayfa 848/898 İlkİlk ... 348748798838846847848849850858 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •