Special Days Image
Sayfa 859/898 İlkİlk ... 359759809849857858859860861869 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 6,865 - 6,872 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. haftalık görünüm...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    haftalık görünüm...

haftalık yakın görünüm...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. bist100 görünüm...

4. Geçen ay kab a haber gönderdi öz sermayemiz yanlış bildirim oldu esas bizim özsermayemiz şu kadar bu kadar bir ton mal varlığı değeri attı.Şimdide dalga geçer gibi özsermayeyi tekrar zarar göstermiş.Bilanço çetveli keza ne olduğu net olmayan rakamlar.3 aylık denetimsizlik var diye bu kadar da küçük yatırımcının emeğiyle oynanmaz .Çıkart sat düşür al. Yav bir erkek gibi dik durun be...

Alıntı Originally Posted by AAMATÖR Yazıyı Oku
    Geçen ay kab a haber gönderdi öz sermayemiz yanlış bildirim oldu esas bizim özsermayemiz şu kadar bu kadar bir ton mal varlığı değeri attı.Şimdide dalga geçer gibi özsermayeyi tekrar zarar göstermiş.Bilanço çetveli keza ne olduğu net olmayan rakamlar.3 aylık denetimsizlik var diye bu kadar da küçük yatırımcının emeğiyle oynanmaz .Çıkart sat düşür al. Yav bir erkek gibi dik durun be...

ben bu işten bişey anlamadım. bu nasıl konsolite.bu işte bir üçkağıtçılık var bence. 3 gün sonra bizr düzeltme daha
    yollamasınlar. engin yeşil denen adamın oyuncağı olduk. nerede bu satılan malların paraları?
    doğa kollleji ? yurt binası ?

ytd.

6. Gelen bilanço SOLO..

Dün 0.72 den aldığım ygyo lari akşam Zarar bilançonun gelmesi özellikle bilançoda özsermayesinin(artidan) -113 milyona düşmesini görünce akşamdan serbest satıştan verdim sabah 0.70 den gitti kalanlara bol kazançlar inşallah rekor rakamlara gelir kazanırsınız

Yatırım tavsiyesi değildir

8. şimdi 76 döner tekrar 71 gider serefsiz kagıt

Sayfa 859/898 İlkİlk ... 359759809849857858859860861869 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •