Sayfa 434/898 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 3,465 - 3,472 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Pazartesi tabani 0.52 ben simdiden yazdim aga basta alalim

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by efe575 Yazıyı Oku
    Pazartesi tabani 0.52 ben simdiden yazdim aga basta alalim

Elinde yüksek maliyetli arkadaşlar olabilir. Ailesinin rıskını buraya yatırıp hayat standartlarını bir nebze değiştirmek isteyen insanların umut kapısı bu borsa denen illet. Sen ister 0.52 den al istersen 0.35 bu şekilde insanların sinirini bozar düşman kazanırsın. Muhtemelen yaşın küçük ve heyecanlı bir arkadaşsın. Basma işleri senin tahmin ettiğin gibi yürümüyor. Pazartesi tüm hissedar arkadaşlar için hayırlı olur inşallah.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by flychaos Yazıyı Oku
    Elinde yüksek maliyetli arkadaşlar olabilir. Ailesinin rıskını buraya yatırıp hayat standartlarını bir nebze değiştirmek isteyen insanların umut kapısı bu borsa denen illet. Sen ister 0.52 den al istersen 0.35 bu şekilde insanların sinirini bozar düşman kazanırsın. Muhtemelen yaşın küçük ve heyecanlı bir arkadaşsın. Basma işleri senin tahmin ettiğin gibi yürümüyor. Pazartesi tüm hissedar arkadaşlar için hayırlı olur inşallah.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Benim maliyet yuksek merak etme
    Amacim dusman kazsnmak degil

4. [QUOTE=efe575;1255710]Galip 50 milyon lotu 0.50 sattigini beyan eden sirket

Onca tantanayi 0.18 kurus icin mi yapti
    O melun zaten borsada para basiyor

Faiz 14 olduğu bir dönemde iki günde 0.18 kuruş az para mı?

Merak etmeyinsattığını pazartesi feya salı günü yollar şimdiden niye yollasın ki hale ky algısıyla oynayacak ama tahmin ettiğim gibi gyo yaptığı projeler satış yapılamıyor piyasa durgun eeee inşaat için ödemeler yapılması gerekiyor banka kredisi alacaklarına en güzeli galip ağa bank dan ödünç para alıp kendilerine kaynak yaratıyor olabilir mi? Düşünüyorum

Olan ky oldu şimdi takaslara bakıp maliyet hesabı yapılıyor adamlar hisseyi tekrar 0.80 ne 1 tl götürürler mi sonu Aytaç hissesi gibi olmasın

Satılan hisseler sanırım B grubu burda imtiyazlı hisse var mı?

Para parayı çekiyor
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değil hayal ürünüdür

5.  Alıntı Originally Posted by efe575 Yazıyı Oku
    Galip 50 milyon lotu 0.50 sattigini beyan eden sirket

Onca tantanayi 0.18 kurus icin mi yapti
    O melun zaten borsada para basiyor

1 günde 9 milyon tl KAR yapar. Neden yapmasın ki? Yapmaması için hiç bir sebep yok
    Bir topic de hisse toplanıyor mu, uçacakmış, yukarıda asla şu olmadan vermem, spek eline vercem gibi mesajlar yazılıyorsa o hisseden uzak durma vakti gelmiştir

6. tahminler enteresan..bende bir tahminde bulunayım..bu kadar kişiyi psikolojik olarak hallaç pamuğu gibi attılar..kimin ne kadar lotu olursa olsun eli titrer bundan sonra..seans içinde 50yi gösterirlermi bilmem ama 50 lerden neden ortaklar edinsin adamlar..ver coşkuyu 80'e götür ver korkuyu 65e geri döndür..rüzgarı tahmine eden belli süre karı alır..hacim güzelse,arada bir tavan olursa spk ne diyebilir!!!kendi kendimize senaryo yazıp kendimizi inandırıyoruz..devamlı rüzgar esecek o bellide rüzgar hissedarı manyakmı yapacak arada meltemmi esecek bunuda göreceğiz..herkese sabır ve hayırlı kazançlar dilerim..

7. bir yorumda ben yapayım... spekin hedefi hisseyi BRUT takasa sokmak.... pazarteside taban olursa aksam kapanısta benim tahminim brut gelecektır. yada kredili ve acığa satıs yasaklanacaktır... benim görüsüm... bu hisseyle ilgilenenler ve elinde olup maliyet düsürmek isteyenler ... yasak gelmesini beklesin ama benim görüsüm.... tahtayı spek yapar.... hedef ya en dipler yada 2018 yılı tarih yazdırmak... izlemekte fayda var, elinde 95-90-85-80-78 maliyetli olan küçük yatırmcı arkadaslara Allah kolaylık versin.. saygılarımla

8.  Alıntı Originally Posted by nurikinay Yazıyı Oku
    etyat ve mrgyo da galip ağadan korkup erken çıkmıştım %200 kardan oldum.burda kaçmayacam inşallah beklemeye değecek bakalım neler olacak 2 paket çekirdek alıp geliim önümüzdeki hafta çok maceralı olacak gibi alım satım yapmayın benim lafımla sakın....
    hocam ne oldu cekırdekler galıp bu kabuygla yedırırı adama cekırdekı posetınede yerırı yakında

Sayfa 434/898 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •