Sayfa 411/898 İlkİlk ... 311361401409410411412413421461511 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 3,281 - 3,288 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Sabredeceğiz bir taklalar dönüyor bakalım

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Denge atabilecek varmi acaba ve işlem hacmi

3.  Alıntı Originally Posted by grandslem Yazıyı Oku
    Adamlar iyi cakiyor bu isyatirimin tamamına yakını ky dır. ..

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sayın Grandslem;Adam iyi çakıyor diye hep 69 la mı çakacak? birde ayağa kaldırıp 90 la çaksın.

4. 0.64'ten aldığım 50.000 lot 0.66'dan verilmiştir bu kadar macera yeter niyeti kötü bunlardan ne koparsan kardır nikah kıymaya gerek yok. Bol şans herkese.

5. Hissede alım satım yapan ky var deniliyor komik bir yaklaşım..ağırlığı yok denecek kadar az..bu hisse dün gelmedi..engin yeşil galip emmiden daha uyanıktır bana göre..yıllardan bu yana burada bir çok mağdur olan ky oldu..galip'in tek farkı çok hissede çok mağdru yarattı..engin yeşil 50 kuruştan vermişte galip şöyle yaparmış böyle yaparmış..yönetimden engin yeşili şutlamışlarda falanda filanda..engin yeşil burada galipi kandırmıştır..yarın öbürgün burada yorum yaparken adam ne yapsın önce yönetimden şutlandı sonra galip emmiye vermek zorunda kaldı diye mağduriyet oluşturuldu bile...son olarak bu kadar hacimli işlemler yapılırken adam neden ky 50 lerden ortak etsin..millet burada senaryo yazıyor ilginçtirki senaryosuna ilk kendisi inanıyor...kucağa vermekte tez yazacak engin ve galip emmiden bahsediyoruz..bu hamur çok su kaldırır,dalgalar yeni başladı..herkese bol kazanç ve sabır dilerim

6.  Alıntı Originally Posted by Efekan Yazıyı Oku
    Şu 69 lardan kurtarıp bide 88 yaparmı yaa!!!!!!!!!!
    69 nezaman oldu 66 da hala
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

7. Dokuz ay bekleriz artık....

8.  Alıntı Originally Posted by Efekan Yazıyı Oku
    Dokuz ay bekleriz artık....
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

Sayfa 411/898 İlkİlk ... 311361401409410411412413421461511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •