Sayfa 889/898 İlkİlk ... 389789839879887888889890891 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 7,105 - 7,112 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kelaynak Yazıyı Oku
    Bu doğru değil. 2015 yılında halka açık kısım yüzde 25 iken patronun payı yüzde 69 du, insanlar 2015 verilerini sanki güncel veri gibi paylaşıyorlar. Şu an halka açık kısım yüzde 87, patron payı ise yüzde 10. O zaman halka açık olan 59 milyon lot varken, günümüzde 204 milyon lot halka açık. Aşağıda şirketin 2014 yılının son ayına ait attığı kapı paylaştım.

https://www.kap.org.tr/Bildirim/393601
    Hocam sermaye bilgileri kısmında
    Var hemde son durum diyor
    Eskiyse niye hala var

2.  Alıntı Originally Posted by kralkobra Yazıyı Oku
    Son Durum İtibariyle Sermayeye Dolaylı Yoldan Sahip Olan Gerçek ve Tüzel Kişiler
    Ortağın Adı-Soyadı/Ticaret Unvanı Sermayedeki Payı Para Birimi Sermayedeki Payı(%)
    KAMİL ENGİN YEŞİL 161.537.778,53 TRY 68,71
    EMEL YEŞİL KÜÇÜKÇOLAK 1.954.721,1 TRY 0,83
    DİĞER 71.623.206,32 TRY 30,46
    Kap bilgisi güncel niye kapta var
    Hocam bu veriler niye yazıyor eskiyse
    Niye silmediler

3.  Alıntı Originally Posted by kralkobra Yazıyı Oku
    Hocam bu veriler niye yazıyor eskiyse
    Niye silmediler
    Valla ben anlamadım bu işi, kapta yazan verilere baktım şimdi bire bir 2016 yılının oranları. Bu kadar bire bir aynı olması imkansız gibi. Aşağıda 2016 yılının kapını paylaştım.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/545858

4. Adam malı toplamıs. %68 ini 161 milyon diyor .daha ne diyelim..su anda innova 4 problemi cozulmeden 7 bedelsiz potansiyeli olusmus..insaat icin 2 i.za eksik onlarida mahkemeye ermisler.i saat bir baslasa kabası bitmis.bu kagit i anilmaz yerlere gelmesi bekle ebilir..ozsermayeye innova 4 dahil degil..

5.  Alıntı Originally Posted by meho Yazıyı Oku
    Adam malı toplamıs. %68 ini 161 milyon diyor .daha ne diyelim..su anda innova 4 problemi cozulmeden 7 bedelsiz potansiyeli olusmus..insaat icin 2 i.za eksik onlarida mahkemeye ermisler.i saat bir baslasa kabası bitmis.bu kagit i anilmaz yerlere gelmesi bekle ebilir..ozsermayeye innova 4 dahil degil..
    Hocam innova 4 te ne kadar daire var
    Kendi payına kaç daire düşüyor

6.  Alıntı Originally Posted by kelaynak Yazıyı Oku
    Valla ben anlamadım bu işi, kapta yazan verilere baktım şimdi bire bir 2016 yılının oranları. Bu kadar bire bir aynı olması imkansız gibi. Aşağıda 2016 yılının kapını paylaştım.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/545858
    Sizin demenize göre guncellenmemis
    Diyorsununuz unutmuş olabilirler mi
    Yada gerçekten toplamış olabilirmi
    Buradaki kritik nokta son durum itibariyle sermayye dolaylı yoldan ortak
    Olan diyor
    Dolaylı derken acaba neyi kastediyor

7. İnovia 4 projesinde yüzde 3.4 arsa payına sahip olanların irtifakla ile ilgili bi sorun vardı inovia 4 te arsa payı yüzde 96.6 ya sahip olan kim veya kimler olabilir bu durum özel bi durum açıklaması gerektirmezmi veya bu oran kimde veya kimlerde olabilir ilginç şeyler oluyor veya döndürülüyor dolaylı ortağın topladığı hisseler önemli merli bi şeydi bu dolaylı ortak yakında kokusu dedikodusu ortaya çıkar.

8.  Alıntı Originally Posted by kralkobra Yazıyı Oku
    Sizin demenize göre guncellenmemis
    Diyorsununuz unutmuş olabilirler mi
    Yada gerçekten toplamış olabilirmi
    Buradaki kritik nokta son durum itibariyle sermayye dolaylı yoldan ortak
    Olan diyor
    Dolaylı derken acaba neyi kastediyor
    Birebir aynı oranı nasıl toplayabilir ki, güncellememiş gibi sanki.

2015 ve 2016 kaplarında bile oranlar farklıyken, 2016 kapının oranları ile 2023 yılının aynı olması saçma.

Sayfa 889/898 İlkİlk ... 389789839879887888889890891 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •