Sayfa 461/898 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511561 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 3,681 - 3,688 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. alical ; birkaç sorum size, acaba sermaye yapısı gerçekten iyi mi?
    yoksa bu hisse de ataç inşaat gibi batık mı?
    neden bir patron kelepir fiyattan hisse satar?
    bu senede girilir mi, şu şartlarda?
    yanlış anlamayın, 1₺ üzeri maliyet var; endişeler de var haliyle.
    Daha da artırıp maliyet düşüreyim diyorum lakin güven sarsıcı işlerden elim gitmiyor.
    0,50₺ ye çakıp, haftalarca süründürürse ne olacak?
    YTD

2. LÜTFEN HERKES CUMHURBAŞKANINA VE BAŞBAKANA YAZI YAZSIN. HERKES KENDİNE GÖRE DEĞİŞTİRİP YAZMALI AMA MUTLAKA. AYNISI OLURSA DERLER Kİ BİLİNÇLİ KARALAMA YAPIYORLAR.DİKKATE ALMAZLAR.

#EnginYeşil #ygyo #yyapı da büyük vurgun vurdu. Elinde olup da zarar edenler e-devletten Cumkurbaşkanı'na Başbakan'a şikayet etsin.

ŞİKAYET DİLEKÇEM AŞAĞIDADIR;

Sayın Cumhurbaşkanım, elimdeki biriktirdiğim üç beş kuruşu dolar almak yerine borsada halka açık şirketlere yatırdım. Yeşil Gayrimenkul(YGYO) hissesi aldım. Ancak ekonomimize destek olsun şirketlerimiz üretsin biz de kar edelim düşüncesiyle çıktığım bu yolda dolandırıldım. Geçen hafta Engin Yeşil borsa dışından 50 milyon hisseyi Galip Öztürk'e 50 kuruştan sözde satış yaptı. Öztürk de iki günde borsada 50 milyon hisseyi 64-82 kuruş arası millete pazarladı. Karanlık bir oyunla iki günde yüzde 30 zarar ettim. Galip Öztürk borsada onlarca hisseyi 1 liradan alıp millete 5-6 liradan sattı. Bu şekilde on binlerce kişi mağdur oldu. Galip Bey'in son 1 yılda milletten 100 milyonlar hortumladığı hisselerden bazıları şöyledir; avtur, avgyo, metro, mepet, ıcbtc, mrgyo, bera, etyat, euyo.
    Araştırma talimatı verirseniz skandalı sizlerde görürsünüz. Milletin ve ümmetin umudu olan siz saygıdeğer cumhurbaşkanımdan ricam lütfen bu soyguna engel olun. Saygılarımla arz ederim.

3. SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. çok net dolandırıcılık var.
    şirket ortaklığında ciddi değişime neden olan işlem; spk dan izin alınmadan piyasa dışı el değiştiriyor. Alan kişi, kurum vs. hemen senetleri satıp yatırımcılara büyük zarar veriyor.
    %5-10 değil çok büyük bir hisse değişimi bu.
    spk izni olmadan bir nevi halka arz yapılmış.
    YTD

5. Dilekçe güzel olmuş.

6.  Alıntı Originally Posted by acemiborsaci Yazıyı Oku
    LÜTFEN HERKES CUMHURBAŞKANINA VE BAŞBAKANA YAZI YAZSIN. HERKES KENDİNE GÖRE DEĞİŞTİRİP YAZMALI AMA MUTLAKA. AYNISI OLURSA DERLER Kİ BİLİNÇLİ KARALAMA YAPIYORLAR.DİKKATE ALMAZLAR.

#EnginYeşil #ygyo #yyapı da büyük vurgun vurdu. Elinde olup da zarar edenler e-devletten Cumkurbaşkanı'na Başbakan'a şikayet etsin.

ŞİKAYET DİLEKÇEM AŞAĞIDADIR;

Sayın Cumhurbaşkanım, elimdeki biriktirdiğim üç beş kuruşu dolar almak yerine borsada halka açık şirketlere yatırdım. Yeşil Gayrimenkul(YGYO) hissesi aldım. Ancak ekonomimize destek olsun şirketlerimiz üretsin biz de kar edelim düşüncesiyle çıktığım bu yolda dolandırıldım. Geçen hafta Engin Yeşil borsa dışından 50 milyon hisseyi Galip Öztürk'e 50 kuruştan sözde satış yaptı. Öztürk de iki günde borsada 50 milyon hisseyi 64-82 kuruş arası millete pazarladı. Karanlık bir oyunla iki günde yüzde 30 zarar ettim. Galip Öztürk borsada onlarca hisseyi 1 liradan alıp millete 5-6 liradan sattı. Bu şekilde on binlerce kişi mağdur oldu. Galip Bey'in son 1 yılda milletten 100 milyonlar hortumladığı hisselerden bazıları şöyledir; avtur, avgyo, metro, mepet, ıcbtc, mrgyo, bera, etyat, euyo.
    Araştırma talimatı verirseniz skandalı sizlerde görürsünüz. Milletin ve ümmetin umudu olan siz saygıdeğer cumhurbaşkanımdan ricam lütfen bu soyguna engel olun. Saygılarımla arz ederim.
    halkbank daki dümene bile ses çıkarmıyorlar buna mı çıkaracaklar

acilnumara Guest
    Bir hissede patron satmaya başladıysa o hisseden hemen kaçın. Helede fiyatı 0.80 iken 0.50 den sattıysa bu işin sonu bimeks gibi olur. Günden güne dolaşım artar ve 0.20 ye kadar yol alır. Piyasada o kadar güvenilir kağıt varken millet ısrarla neden inat eder anlamam. Bende var mıydı evet vardı. 0.77 maliyetli 100.000 lot vardı Galibin girdiği gün 0.64 ten vedalaştım. 13.000 zararımın büyük kısmını Thy den 1 hafta içinde çıkardım. Lütfen düşünün benim ki fikir beyanı yatırım tavsiyesi değil.

8. Onu bunu bilmem biri bisey yapiyir

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 461/898 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •