Sayfa 308/898 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408808 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 2,457 - 2,464 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by neden07 Yazıyı Oku
    hocam alınma ama dur bir ya. kağıt daha diplerden yeni yeni hareketleniyor. ytd.
    Tşklr kardeş güzel fikirleriniz içim

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. La 2 dakka ekrandan ayrıldık hacı abi naapmış yav neysel 80 üzeri ballı kaymak bandına girer 85-92 gitmesi lazım bakalım hacı abi neler yapacak show time....

3.  Alıntı Originally Posted by sosyopat Yazıyı Oku
    kötü haberci değilim, sadece kağıdı tanıyorum.
    Ne zaman yükseldi de yükseldiği yerde kaldı? Hep eski yerine geri geldi.
    hocam yeterki yüksesin şirketi satın alacak değiliz dönüşleri yakalamak gayemiz alt ve üst band dönüşlerini yakalayan çok güzel pasta yer daha 1 sene oncesine kadar 40 kuruşlardaydı 1,40 ı gördü yerinde durmaması gayet doğal çünkü şu açıkçı illeti tahtaları mahvediyor.50 den aldım 55 den sattım 68 den aldım 86 dan sattım ertesi gün seriye bağladı 1,4 a kadar bende arkasından baktım hali ile.neyse nasipde ne varsa o gelir üzülmeyede gerek yok ama 1,20-170 hareketini bekliyorum.ancak endeks sıkıntı olmassa ...benim veya başkasının demesi ile hisse alıp satmayacağınızı söylememe gerek yok dimi.ben öyle yapıyorum çünkü....

4. borsa genel eksi olmasaydı 0.86 ya giderdi neyse cumaya kadar uzun bir yol var ytd

5.  Alıntı Originally Posted by ByKahin Yazıyı Oku
    Sevdiğim hareketlerin sonuna gelmiş bulunmaktayım. Çok yol katlettim Son 2 hareketten sonra yolculuktan çıkıyorum
    Nokta atışı. Yoksa sizin çıkmanızı mı bekliyordu...
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!

6.  Alıntı Originally Posted by Sosyopat Yazıyı Oku
    Kötü haberci değilim, sadece kağıdı tanıyorum.
    Ne zaman yükseldi de yükseldiği yerde kaldı? hep eski yerine geri geldi.
    hocam aynı gün dedinki "77 yi geçemez" geçti sonrada "ne zaman yükseldiği yerde kaldı hep eski yerine geldi" dedin sonuçta çoğu kağıt çıkar iner ama önemli olan bundan olabldiğince faydalanmak sana kalsa hiç almayalım nasıl olsa düşecek o zaman borsada ne işimiz var amacım polemiğe girmek değil sadece "bana göre" yanlış düşündüğünü belirtmek istedim..

Alıntı Originally Posted by crocodile_tasci Yazıyı Oku
    hocam aynı gün dedinki "77 yi geçemez" geçti sonrada "ne zaman yükseldiği yerde kaldı hep eski yerine geldi" dedin sonuçta çoğu kağıt çıkar iner ama önemli olan bundan olabldiğince faydalanmak sana kalsa hiç almayalım nasıl olsa düşecek o zaman borsada ne işimiz var amacım polemiğe girmek değil sadece "bana göre" yanlış düşündüğünü belirtmek istedim..

Casper_VIA_V8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 308/898 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408808 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •