Sayfa 27/42 İlkİlk ... 17252627282937 ... SonSon
Arama sonucu : 336 madde; 209 - 216 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by atmega48pa Yazıyı Oku
    Burada herkes sanki biraz fazla abartmıyor mu, diğer hisselere göre bu iyi kalır.

Ekgyo, gubrf, halkb, doas, pnsut, ttrak, odas, lkmnh ne bileyim yarırımcısını perişan eden birsürü hisse var, piyasa bitik. Algyo güvenli liman kalır onların yanında.

Pozitif düşünelim, illa ki çıkacak, ama biz istediğimiz için değil, piyasa istediğinde çıkacak.

Parayı altın, fon gibi farklı,araclara, hisseye ayrılan kısmı da 3–5 hisseye bölen zor durumda kalmaz.
    Hissede yenisiniz herhalde diğer hisselerle bunu nasıl kıyaslarsınız nakitin altında fiyatla işlem gören bu şeref yoksunu hisseyi

2.  Alıntı Originally Posted by Azurit Yazıyı Oku
    Evet bu hissede baskı vardır ama yeni değildir, son beş yıldır artan bir ivme ile sür(dürül)müştür. Geri alımla birlikte hızlanmıştır. Ancak bu baskının amacı sanıldığı gibi spekülatif değil, manipülatiftir. Yani hisse fiyatının olası yükselişiyle değil, hissenin dağılımı ile ilgilidir.

Mevcut potansiyeline göre komik piyasa değeri ile aslında bu hissenin yükselmesi için bir hikayeye ve "piyasa yapıcıya" da gereksinimi yoktur. Zaten bir "piyasa yapıcısı" vardır ve hisse üzerinde 5 yıldır fevkalade çalışmaktadır. Manipülasyona son vermek -ki bu bir yönüyle mevcut "piyasa yapıcı"nın işine son vermek anlamına gelir- yeterli olacaktır. İşte bu nedenlerle daha önce de belirttiğim üzere:

Çünkü nöbet değişikliği süren manipülasyonun son bulabileceği beklentisini doğuracak, ya da bir ihtimal, nöbeti devredecek hakim ortak gitmeden kendi görev süresi boyunca süren manipülasyon nedeniyle çıkan söylenti ve şaibelere son vermek adına belki de 2019 genel kurulundan önce bu doğrultuda adım atabilecektir.

Her iki durumda da atılacak adımlar bellidir: Manipülasyona son verecek iç-dış tedbirlerin alınması ve bu tedbirlerin ayrılmaz bir parçası olarak bedelsiz sermaye artırımına gidilmesi.

Gerçekte bu hissenin makus talihinin değişmesi bu kadar basittir. Ne bir hikayeye, ne de bir "piyasa yapıcı"ya ihtiyaç vardır.

Sadece niyet gerekiyor niyet!
    satın azurit...söylediklerinize katılıyorum...ama 2020 nöbet degişimi görüşünüze katılmıyorum...g.k .katıldı iseniz hatırlamanız gerek..bizler ve dig.ortamdaki yabancıların dışındaki ,tek başına oturan "her teklife hayır"demek ,için egitilmiş bey.5milyon küsür oyla patronları temsil ediyordu..bana göre bu gidişten hepsi memnundu..nöbet,i deviralacaklar en azından bizimle oy kullanabilirlerdi...bana göre gerçek taş...k,lı işadamı ali sabancı gibi olurdu...ayrıldı sabancı holding.den,sattı hisselerini,gitti pegasus,u kurdu,hem kendi kazanıyor,hemde yatırımcısı...bunlarda böyle taş...k,da yok böyle niyet,de yok....bunlardan izinsiz orda kuş uçmaz..2 kez geri alım yaptılar.3.ye girmediler çünki çok iyi biliyorlar çekirgenin 3 kez zıplamayacagını..bizler aslında orda bekir pakdemirli gibi kişilere uçakların neden uçmadıgını sorduk,hata ettik..onların bize verecegi hiç bir cevap yoktu..zaten öylede oldu,karşılarında çok iyi hazırlanmış,bilgili insanları görünce ne diyeceklerini bilemediler...son noktayıda yetkili kişi geçen gün arkadaşa söyledi..."begenmiyorsanız ..satın.."5milyon,küsür oyuda geçecek paramız olmadıgına göre...bekleyecegizki aralarından veya genç nesilden bir ali sabancı çıksın...saygılar

Alıntı Originally Posted by partner Yazıyı Oku
    2020 nöbet degişimi görüşünüze katılmıyorum...
    Nöbet değişimi, hakim ortaklar arasındaki protokol gereği gündeme gelecek bir vakıadır.

Kastettiğim 2020'de gerçekleşecek bu nöbet değişikliğinin beraberinde bir beklenti doğuracak olmasıdır. Ancak, elbette beklentinin doğması ille de onun o yönde gerçekleşeceği anlamına gelmez.

Hani, halk arasında yaygın bir söz var, onunla devam edeyim:

Belki de çoğunlukla olduğu gibi "gelen gideni arattırır".

Önemli olan doğması muhtemel böyle bir beklentinin satın alınıp alınmayacağıdır.
    İşte Hendek! İşte Devekuşu!

4.  Alıntı Originally Posted by atmega48pa Yazıyı Oku
    Ne 1e 10 getirmesi yanlış yerdesin.
    %10a razıyım, %10 görsem satarım.

nedenki batık nibaş 1/20 veriyorda yeterki leyla ve tayfası İYİ NİYETLİ olmayı tercih etsin

5. Hadi bakalım sevgili algyo, dolar gidiyor, hedefin en az 10$ yani 60 tl, ama sen 50 olsan şimdilik o da yeter.

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

7. Selam algyo marabaları.

Ağa vermiyse yapcek bişi yok, ağanın eli öpülmez.

Ara ara bakıyorum herkes maraba olmuş burda. Şirketi şirketten çok düşüniysiniz. Onlar yerine kararlar veriysiniz. Ama ağa paraları gidiy avratlarla yiyiy, marabalara yok diyiy.

8. bu kağıtı baskılayan İBLİSE RAHMET OKUTUYOR

Sayfa 27/42 İlkİlk ... 17252627282937 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •