Sayfa 3/112 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 891 madde; 17 - 24 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Zalımsın algyo.

Alıntı Originally Posted by partner Yazıyı Oku
    fon,cular aralarında konuşuyorlardır şimdi..kim soktu bu kagıda bizi lan,ne lanet şeymiş..bari girmeden sakura,yı okusaydınız biraz..merak etme patron,orada yavrucu var ,çok saglam kagıttır...gidin şu alygogüçbirligine yazılın bari belki beraber bi,şeyler yaparız....
    danışıklı dövüş
    Thoros, beni altıncı kez hayata döndürdü. Yaşamaktan yoruldum.

100 lerce bayisi iştirakleri stokları olan şirketler bile bilançosunu açıkladı bilançoda en son bu grupdur temettüde en son bu gruptur malesef yatırımcılarına düşman bir grubun hissesini taşıyoruz.. bizi sırtlarındaki kambur olarak görüyorlar.. çok üzücü..
    nasip....

acele etmeyin o.ç ları verdiklerini yerine koysunlar önce
    nasip....

5. Bir kez daha tirt olduğunu kanıtladı bulasilmaz

6. Devlet şunların ne kadar şirketi varsa el koysa , donlarına kadar alsa , benim hisselerde arada kaybolsa ,yemin olsun devletime milletime helalı hoş olsun diyeceğim, zerrece üzülmeyip birde kurban keseceğim..

7. Sizin yönettiğiniz şirketlerede sizede selamımı iletiyorum dağdaki çoban sizden daha iyi yönetir.

8. Leyla diyoki kimse benden alamaz emeklilik fonları bile girdiğine binpişman oldu bunlar ahlak yoksunu şeref yoksunu iyikinsatıp cıkmısım ama burdaki dostluklar arkadaslıklar baska forumdada yok beyler en azından birbirinizin kıymetini bilin

LG-H870DS cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 3/112 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •