Sayfa 42/434 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon
Arama sonucu : 3470 madde; 329 - 336 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

tahtayı izlediginde sanki herkes satmak için sıraya girmiş izlenimi veriyor bu kadarmı bıkılmış olabilirmi yoksa numaramı anlayan varsa söylesin
    nasip....

2. Hisse yeni dikkatimi çekti. Portföyüne baktığımda Hayretler içinde kaldım. Bu zenginlik içersindeki şirketin hisse fiatı ayıp ötesi. Güneş balçıkla sıvanmaz derler ama bu şirket sıvanmış. Bizim borsamız da böyle işte. Yarın bedelsiz veriyorum dese gene süründürürler. Ytd.

Kıssadan hisse:

Garp cephesinde yeni bir şey yok!
    Hep aynı (d)alavere!
    Yeni olan, artık akan zamanın hisseyi yıllardır baskılayan büyük(!) aklın aleyhine, hissede sebat edenlerin ise lehine çalışıyor olmasıdır.

itnelik yapıyorlar.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

5. Dün kapanışından 5 kademe sabah açılışından 2 kademe yukarıdan kapattı. El degistirilen lot önceki gün 76 dün 92 bugün 117 bin lot.

Sunu soyliyebilirim tahtayi inceliyorum, yaklasik 1 haftadir kesinlikle ciddi bir operasyon donuyor bakalim, artik tutmak zorlaşacak Orasi kesin, gun icinde bir ara alisin satışa orani 6 kat 5 kat fazla bir kac gundur ciddi ciddi artmaya basladi, portföyümün bir kismini yine bu esek hissede tutuyorum sigorta gibi, yatirimci iliskilerinden Ozguru aradim yine, Algyo uzerine konustuk, yine 2020 nin Algyo icin hareketli geçeceğini soyledi, yeni alkent projesi uzerine konustuk ben tuzladaki arazi olur mu diye sordum, orasi lojistik deposu olarak görünüyor konut yapamayiz dedi, hillside arazisini sordum benim anladigim eli kulağında, calisanlarimiz isi kosturuyor yakinda tapu tescili olur diye konustu, bakalim ne zaman aciklanacak.

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by lodosum Yazıyı Oku
    Sunu soyliyebilirim tahtayi inceliyorum, yaklasik 1 haftadir kesinlikle ciddi bir operasyon donuyor bakalim, artik tutmak zorlaşacak Orasi kesin, gun icinde bir ara alisin satışa orani 6 kat 5 kat fazla bir kac gundur ciddi ciddi artmaya basladi, portföyümün bir kismini yine bu esek hissede tutuyorum sigorta gibi, yatirimci iliskilerinden Ozguru aradim yine, Algyo uzerine konustuk, yine 2020 nin Algyo icin hareketli geçeceğini soyledi, yeni alkent projesi uzerine konustuk ben tuzladaki arazi olur mu diye sordum, orasi lojistik deposu olarak görünüyor konut yapamayiz dedi, hillside arazisini sordum benim anladigim eli kulağında, calisanlarimiz isi kosturuyor yakinda tapu tescili olur diye konustu, bakalim ne zaman aciklanacak.

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sn.lodosum
    ALCAR ın tuzladaki arazisinden bahsediyorsanız, orası lojistik deposu olarak değil bilakis "Turizm, Ticaret, Konut" imarlı olduğunu Kap ta 15.01.2019 tarihli bildirimde görebilirsiniz. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/733580

Ayrıca www.remax.com.tr den satıştaki tuzla arazisi hakkında açıklamalara ulaşabilirsiniz.
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir.

8. Bu hafta bu düldülden bir hareket. bekliyorum.....

Sayfa 42/434 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •