Sayfa 103/803 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon
Arama sonucu : 6424 madde; 817 - 824 arası.

Konu: NUGYO nurol gmyo

1. Yükselirken ayak uydurmadı ama düşüşte önde koşmaca. Buna şaşırıyorum işte????????

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,117
     Alıntı Originally Posted by dacos Yazıyı Oku
    Yükselirken ayak uydurmadı ama düşüşte önde koşmaca. Buna şaşırıyorum işte????????
    Şaşıracak ne varkı. İlgilisi borsanın ortamını gördü aşagı bastı şimdi de topluyor gibi görünüyor.
    Kabul etmek lazım erken davranan kazanıyor. Biz beceremiyoruz/beklıyoruz. Hayırlısı diyelim. ytd...

3. Ne desek boş anlaşılan garanti dün aldığı fiyattan daha aşağıda bir miktar mal mı verdi yani???? O 335 ile işlem yapan kimdi gören söyleyebilir mi?????

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,117
     Alıntı Originally Posted by dacos Yazıyı Oku
    2 mayıs benimde umutla beklediğim bir tarih. Bakalım görelim.
    2.Mayıs.ta ne varmış ki şirketin 2017/1 dönem bilançosunun açıklanmasından başka merak ettim açıklarmısınız.
    yoksa kasdettiğiniz bilançonun açıklanmasımı. / ytd.

5. 28 Nisan genel kurul toplantısında sürpriz bir karar çıkarsa açıklanabileceğini en erken tarih 2 mayıs. Bilanço gelir mi tam bilmiyorum doğrusu. Umut garibanın ekmeği tarzı işte.

6.  Alıntı Originally Posted by dacos Yazıyı Oku
    28 Nisan genel kurul toplantısında sürpriz bir karar çıkarsa açıklanabileceğini en erken tarih 2 mayıs. Bilanço gelir mi tam bilmiyorum doğrusu. Umut garibanın ekmeği tarzı işte.
    genel kurul gündemi belli sürpriz karar çıkmaz

2 mayısta şirketin gelecek projeksiyonu için Yönetim kurulu başkanıydı sanırım onun katılacağı bir basın toplantısı var, muhtemelen körler sağırlar birbirini ağırlar olacak ama bakalım ne diyecekler

bence çare drogba olmasa da nurol life, sonrasında da artık kira geliri ve yeni ihale kazanımı. şu an benim gördüğüm tablo bu...

7. Gyo larda bir hareket var. Hayırdır inşallah. 140 milyon kar bekleyen reysaş da gyo üstünden gidiyor gene. Bize gelince DEĞİŞEN BİR ŞEY YOKTUR

Endeksi olmuş 92000 bir türlü 4,50 Yi geçemiyoruz, ne biçim adiliktir anlamak mümkün değil..

Sayfa 103/803 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •