Sayfa 112/803 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212612 ... SonSon
Arama sonucu : 6424 madde; 889 - 896 arası.

Konu: NUGYO nurol gmyo

1.  Alıntı Originally Posted by jorçhoroz Yazıyı Oku
    Şey mi ? Trump Tower birleşmesi mi ?

ya bence bu kurulun Cannes'da yemek içmek hariç hiç bir düşüncesi veya çalışması yok.
    Olsaydı..... Piyasa fiyatlardı bu kadar sığ hissede hem de... yani.
    hocam maksat hareket olsun, konuşulmayanların konuşulduğu sorulmayanların sorulduğu bir genel kurul olsun

2. katılan var mı? var mı bir gelişme? yoksa standart muhabbetler mi konuşuldu?

3.  Alıntı Originally Posted by batırımcı Yazıyı Oku
    katılan var mı? var mı bir gelişme? yoksa standart muhabbetler mi konuşuldu?
    keşke yarın neler konuşulacağını bugünden bilebilsek

4. Hayırlı cumalar ( birileri aklı sıra bugün genel kurul var diye bir haltlar olacakmış gibi bir haltlar yaratma çabasında. YERSEN )

Bu bilgi beni bağlar sakın dinlemeyin

5. genel kuruldan bir şey çıkmaz mı diyorsunuz? ya da hisseyi alamadınız, hedeflediğiniz rakamın çok üstüne çıktı diye mi böyle konuşuyorsunuz? Bu bilgi sizi bağlıyorsa neden yazma ihtiyacı duyuyorsunuz?

6.  Alıntı Originally Posted by batırımcı Yazıyı Oku
    Son 5-6 işlem gününde borsayla paralel hatta neredeyse aynı hareket etti bist 100 ne kadar yükseliyorsa günlük o kadar yükseliyor. Standarta bağlamış durumda kağıt ilginç bir şekilde çok düşük işlem hacimlerinde fırtına öncesi sessizlik gibi sakin ve mülayim 20 günlük hareketli ortalamanın ne altı ne üstünde tam çakışma noktasında bilanço ne çıkacak? ona göre yapacağı hareketi seçecek Türkiye'de mart 2017 konut satışlarının %10 artması iyiye işaret, doların düşüşü 2. çeyrek bilançoya çok pozitif yansıyacaktır.
    Sn. 1prometheus gayet güzel açıklamış benim tahminim iyi bir ilk çeyrek bilançosu geleceği yönünde başka fikirleri de almak isterim.
    6 aylık hedefimi 6 lira olarak koruyorum.
    Herkese saygılar
    hacimli işlem devam ederse 6 aya da kalmayabilir.

Ben bugün Genel Kurul'a gidemeyeceğim. Benden haber bekleyen arkadaşlara şimdiden haber vereyim.

8. Ben yat yarışları sponsorluğu bölümüne katılacağım.
    Sonra bir drink alırım.
    Ardından Cannes festival planları var. Seneye Cannes mı Nice mi Marseilles mi,
    Ben Cote D'Azur olsun diye oy vereceğim.
    Akşam Nişantaşı'nda dinner için dinlenirim artık bir siesta,
    hangi fuları giysem de tarz olsam diye düşünüyorum
    In The La Dolce Vita Company

Sayfa 112/803 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212612 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •