Sayfa 161/803 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261661 ... SonSon
Arama sonucu : 6424 madde; 1,281 - 1,288 arası.

Konu: NUGYO nurol gmyo

1. Burası GYO sayfasımı, savunma sanayii fuarı mı belli değil.
    Artık ülkemizde zırhlı araç yapabilen çok firma var, otkar, fnss, BMC sancak, katmerciler, karsan, anadolu isuzu, bursa duranlar, tümosan, ve adapazarı ve kayseri bakım ikmal komutanlıkları (fırtına obüsleri), tülomsaş vs..
    İşin öbür tarafında, BMC sakaryada'da yeni bir fabrika kuruyor, alman tank firması rheinmetall de işin içinde. Şu anda herbiri potada bekliyor...Ama gezicilerin avucunu yalayacağı açık...

Arkadaslar galip girdi tavan yaptı . İllaki bir olumlu haber olmasi gerekmiyor kanimca. Haber gelirse kap a bakarız zoraki haber cikartmanin polyanaciliktan farkı ne? Bakalım haftaya nasıl olacak tahmin etmek çok çok zor iyimi veya kötü olarak .

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım hıcbır sekılde yatırım tavsıyesı degıldır. Tamamen saçmalamadır.
    Yatırım Tavsiyelerini sadece Yatırım Danışmanlığı Yetki Belgesine sahip olan kurumlardan alınız.

3. tank ihalesini bence nurol ve bmc ortak yapacak

4. http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/...cagiz-40181753

FNSS Savunma Sistemleri A.Ş. (FNSS); Nurol Holding A.Ş. (%51) ve BAE Systems (%49) ortaklık girişimi olup, Türk Silahlı Kuvvetleri ile müttefik ülke silahlı kuvvetleri için, paletli ve tekerlekli zırhlı araç aileleri ile silah sistemlerinin tasarım ve üretiminde önder bir kuruluştur.

5. Yeni giren arkadaşlar burada bir horoz vardı sizler bilmezsiniz.gerçekten yorumunu merak ediyorum? Hep aşağıyı işaret ederdi kendisi ama asla bu kadar sahipsiz bir hlsseye kimsenin dadanabileceğini düşünmeyen bir kişi.Bu forumda eskiler bilir onu.Ha bu arada ciddi mal boşaltım nugyoda ha ha ha ha
    Yersen. Ha ha değil pardon ahah Ahah ahah

7. FNSS ve BMC sancak tank ihalesine girecekler, demiştim.

http://www.yeniakit.com.tr/haber/alt...me-343671.html

Tamam da, nurol gyo ihalenin neresini yapacak, tankın geçeceği yolları mı

8. 5.74 te direnç var sanırsam p si görelim ne olacak ben bu hareketin tankla alakalı olduğunu düşünmüyorum tamamen spek işi. ytd sadece kendi fikrim 6 yı gösterirler mi hep beraber göreceğiz

Sayfa 161/803 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261661 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •