Sayfa 234/803 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334734 ... SonSon
Arama sonucu : 6424 madde; 1,865 - 1,872 arası.

Konu: NUGYO nurol gmyo

1.  Alıntı Originally Posted by Makarna Yazıyı Oku
    Siz iyi niyetli değilsiniz arkadaş. 20 milyon TL kur zararını silmeye 2 gün kala temelden ve finans durumunun hiç iyi olmadığından bahsediyorsun.

Biz şimdiki defter değerine bakmıyoruz, sene sonunda defter değerini hesap etmeye çalışıyoruz.

Kolay gelsin size.
    organize işlerde vardı hocam;

- sen neden konuşmuyorsun?
    - bir ara çok konuştum faydasını görmedim bıraktım

siz de bırakın bence, emeğine yazık

usa'da berbere gidelim alabros tıraş olup gelelim, o zamana kadar tank işi de bitmiş olur

2. Arkadaşlar öncelikle herkese bol kazançlar. Birkaç sorum olacak. şirketin 22.8 m tl lik ofis satışı bilançoya nasıl yansıyacaktır. Ayrıca bilançoya olumlu yansıması kağıdı etkiler mi? Bilgi verebilecek varmıdır acaba. Çok teşekkürler. Herkese bol kazançlar. YTD...

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by jorçhoroz Yazıyı Oku
    Gecen giren Galip degil bizim bakkal huseyin o zaman )))) allaaaam ya valla cok komik burasi ahahaha ya
    Gecen kâğıtda zarar yazan Galıp degıl Panda lakaplı A.O olduğu soylenıyor.Galıp e de zarar yazdırmak zor...yakında bu manupulasyon yapanlar ıcın cıddı olayların olacağı soylentılerı de var..dıkkatlı olmak lazım...

4. Ben, sv makarna, sv nomorebets, sv hyperion senelerdir bu hissedeyiz ve ne tank himayeleri, ne altin hikayeleri ne galip, yatirim finansman vs hikayeleri gorduk burda ve kucuk yatirimciyi da uyardik. Umarim bir faydamiz olmustur. Dikkatli olcak olanlar bu yalanlari buraya gelip yazanlar olsun ! Benle acaip ugrasmalari da bu yuzden. Burda abuk sabuk yazmasinlar dikkatli olsunlar !!!

5. Yapi kredi Koray ve Ozderici gyo yu da mi o kaldirmis? Her tasin altindan metro cikiyo bu gunlerde.

6.  Alıntı Originally Posted by NoMoreBets Yazıyı Oku
    organize işlerde vardı hocam;

- sen neden konuşmuyorsun?
    - bir ara çok konuştum faydasını görmedim bıraktım

siz de bırakın bence, emeğine yazık

usa'da berbere gidelim alabros tıraş olup gelelim, o zamana kadar tank işi de bitmiş olur
    -

Erdal Tosun, rahmetli oldu cok severdim. Canim sikilmasa ben de konusmam ama burasi eglenceli yaw tipler cok ilginc....

7. 2 seans hareketlı o lucagına bendzıyor su an azda olsa alımlar varrrr hızlı

8. http://www.sabah.com.tr/yasam/2017/0...ndi-1488383588

Iyi de otomobil hirsiziymis bu.. yakalanmis 1 martta... hirsizlar ulkesi

Sayfa 234/803 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334734 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •