Sayfa 284/803 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334384784 ... SonSon
Arama sonucu : 6424 madde; 2,265 - 2,272 arası.

Konu: NUGYO nurol gmyo

Senden hep zarar ettim. Bu sefer öyle olmayacak. Gidersen yolun acik olsun. Düsersen daha da fazla alırız. Lotumuzu artiririz. Nurol bey.

2.  Alıntı Originally Posted by Analizsever Yazıyı Oku
    3ayliktan 6 ayliga toplamda nekadarlik bir degerleme farki olustu?bunu bileniniz varmi acaba..

Ytd
    Bu 268 milyon tl ekspertiz degeri olan oasis outlet daha once bilancoda kac gosteriliyordu???

Mesaj var. 6 ve 9 lotlarla.

4. asimetrik bilgi durumu yaşanıyor, biz bilmeyen taraftayız

5.  Alıntı Originally Posted by NoMoreBets Yazıyı Oku
    asimetrik bilgi durumu yaşanıyor, biz bilmeyen taraftayız
    -

neymiş komşu ? ne olmuş ?

6.  Alıntı Originally Posted by jorçhoroz Yazıyı Oku
    -

neymiş komşu ? ne olmuş ?
    aslında özel bir şey yok diyebiliriz, bu bilanço hareketi ise bu hareket başlangıç mı yoksa bitiş mi gelecek bilgiye göre şekillenecek ve birileri içeriğini bilirken biz bilmiyoruz kastettim

günlükler çok çekici olmasa da 5.46 üzeri kapanışa itirazım olmaz.. haftalıkta ise sepeti alıp bahçeye girdi..bunu günlükte göstere göstere yapmasını pek sevmemekle birlikte, zaman hasat zamanı.. bu meyvenin dalda kalması hoş olmaz..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

8.  Alıntı Originally Posted by NoMoreBets Yazıyı Oku
    aslında özel bir şey yok diyebiliriz, bu bilanço hareketi ise bu hareket başlangıç mı yoksa bitiş mi gelecek bilgiye göre şekillenecek ve birileri içeriğini bilirken biz bilmiyoruz kastettim
    -

açtım telefonu uğur çarmıklıya,
    dedim, nedir ? yuh dedim pes dedim, sonra uyanmışım.

Sayfa 284/803 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334384784 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •