Sayfa 41/803 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon
Arama sonucu : 6424 madde; 321 - 328 arası.

Konu: NUGYO nurol gmyo

1. Galip hızını alamamış METRO hissesi yerine bize Nugyoya dalmış. Bu adan girerse ya kral eder ya ederrr yani.

2. Galip demişler, bir zamanlar gsd holdinge daldı diye hatırlıyorum...

3. Avgyo daki 1 200 000 lot malını sattığını haber olarak vermişlerdi metro yatırım için.

4.  Alıntı Originally Posted by BEYAZSAKAL Yazıyı Oku
    Ofiste trend mini ve paylaşımlı ofise kayıyor

Nurol'un esas uzmanlık alanının ofis olduğunu kaydeden Hatipoğlu, "Maslak'ın ilk A sınıfı projesi Nurol Plaza'yı yaptık. Böyle olunca talebin ne yöne ilerlediğini görebildiğimiz için ona göre planlama yapıyoruz" diyerek şöyle konuştu: "Eskiden talep basitti. Yabancılar gelip bir katta 1000 metrekare ofis isterlerdi. Şimdi iş yapış şekilleri değiştiği ya çok büyük ya da çok küçük büyük ofisler ttercih edilir oldu. 70 ila 140 metre aralığındaki mini ofisler ile 2 bin 500 metrekare üstü büyük ofisler şeklinde talep gerçekleşiyor. Biz de Nurol Tower'da ikisine de yer verdik."Hatipoğlu, bu durumun sürecin sürdürülebilir olmasını sağladığını anlattı. 6 ay önce hayata geçen 35 katlı Nurol Tower'da doluluk oranlarının yüzde 55'leri geçtiğini aktaran Hatipoğlu, büyük ofisleri ise satmayıp yakın zamanda kiralamaya açtıklarını söyleyerek, "Elimizdeki 12 bin metrekarelik alanı sağlık ya da hukuk alanında çalışanlar için belirli meslek grupları için paylaşımlı ofis olarak değerlendirmeyi amaçlıyoruz" dedi. Ofislerin aynı zamanda home ofis konsepti şeklinde planlandığını anlatan Hatipoğlu, metrekare satış fiyatları 5 bin 200 dolar ile 8 bin dolar, kiralamaların ise 29 dolar ile 35 dolar arasında olan projedeki ofislerin de 24 saat çalışacak şekilde planlandığını söyledi.

İkinci AVM'sini Nurol Park'ta açıyor

Nurol Park projesini de değerlendiren Samim Hatipoğlu, Güneşli bölgesinin çehresiini değiştiren Nurol Park projesinde bir blokun satışını tuttuklarını söyledi. Hatipoğlu, projede Bodrum'daki Oasis AVM'den sonra ilk defa 18 yıl sonra ikinci AVM'lerini Nurol Park'ta Oasis Designer Outlet'i mayısta açacaklarını aktardı. Yüzde 85'i satılan bu projede metrekare fiyatlarının 6 bin TL'den başladığını aktaran Hatipoğlu, "Satışa açmadığımız kulede ise 326 anahtar yer alıyor. Burada farklı bir konsep planlıyoruz. Referandumdan sonra da satışa çıkacağız" dedi.
    Nurol Tower daki 129 bölümden oluşan ofisler ile Nurol Park da daha önce ilk olarak otel olacağı açıklanan sonra konuta çevrilen şu an ise hala ne yapmayı düşündükleri 329 bağımsız bölümün uzun süre satılamıdığını sanmıştım. Meğer kasıtlı olarak tutmuşlar ve hiç satmamışlar. Nurol life dan ise hala ses seda yok.

5.  Alıntı Originally Posted by sony01 Yazıyı Oku
    Galip demişler, bir zamanlar gsd holdinge daldı diye hatırlıyorum...
    Galip başkan boş durmaz. Tatil için ölü deniz arıyor. Baktı her yer palmiye. Tam dalış yapacağı yer.

Sent from my ASUS_Z002 using hisse.net mobile app

6. ILK DEFA GORENLER SUPHANALLAH
    NUGYO fk sı 2. FK 4 bile dip sayolir yani 810 tl lik hisse bu suan da. Borsada boyle kac hisse var? BEN YTD

7. ILK DEFA GORENLER SUPHANALLAH
    NUGYO fk sı 2. FK 4 bile dip sayilir yani 8-10 tl lik hisse bu suan da. Borsada boyle kac hisse var? BEN YTD

8. Metro bunu mu gördü yani YTD üstadım? Zaten bu seviyelerde idi uzuncaaaa bir süre. Yeni dikkat çekmesi garip bence. Gedik ve akyatırımdan sonra şimdi de metro üzerinden vurkaç yaparlarsa hiç şaşırmam doğrusu. Ve bu kadar mal toplu haldeyken buna izin verecek olanlar mal sahibi olanlar olmalı. Oyun içinde oyun

Sayfa 41/803 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •