Sayfa 50/803 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon
Arama sonucu : 6424 madde; 393 - 400 arası.

Konu: NUGYO nurol gmyo

1. ANKARA

Savunma Sanayii Müsteşarlığı (SSM) ile FNSS Savunma Sistemleri AŞ arasında, zırhlı amfibi hücum araçlarının (ZAHA) yurt içi tasarım ve üretimini kapsayan sözleşme imzalandı.

SSM'den yapılan açıklamada, Deniz Kuvvetleri Komutanlığının zırhlı amfibi araç ihtiyacına yönelik yürütülen ZAHA Projesi kapsamında, araçların yurt içi tasarım ve üretimini içeren sözleşmenin törenle imzalandığı belirtildi.

27 adet üretilecek
    Buna göre, havuzlu çıkarma gemisinde konuşlanmış birliklerin, zor deniz koşullarında sahile ve karadaki hedeflere güvenle intikalini sağlamak üzere görev yapacak ZAHA’lardan toplam 27 adet üretilecek.

Bunların 23'ü personel, 2'si komuta ve 2'si de kurtarma araçlarından oluşacak. Araçlar, "yurt içi geliştirme" modeline uygun olarak tamamıyla FNSS imkan ve kabiliyetleri ile tasarlanacak ve üretilecek.

Teknik özellikleri Deniz Kuvvetleri Komutanlığı tarafından tanımlanan harekat konsepti ve görev ihtiyaçlarına uygun olarak belirlenen ZAHA'ların, taşınacak personel sayısı, balistik ve mayın koruma seviyeleri, karada ve suda sağlanacak performans kriterleri açısından benzerlerinden üstün olması hedefleniyor.

Muhabir: Zeynep Akyıl

Anadolu Ajansı web sitesinde, AA Haber Akış Sistemi (HAS) üzerinden abonelere sunulan haberler, özetlenerek yayımlanmaktadır. Abonelik için lütfen iletişime geçiniz.

günün başlıkları

2. Altay tanki da Nurol a kayabilir.... bu haber sicak haber 1 saat önce gecti AA.
    Adam bosa dememis Altay Tankiyla ilgileniyoruz diye....
    BUGUN OTKAR A NASIL BASTILAR NUGYO ALDILAR... AMPUL YANDI MI KAFADA? yoksa tek benmiyim?

3. YTD üstadım ampül yandı demeyi ne kadar çok isterdim bilemezsin. Bu fnss işlerinin bize etkisibin ve katkısının olmasını çok isterdim. Ne bileyim abi repliğine takılı kalmış vaziyetteyim.
    Otkar 250 yerine 35 adet tank üreteceği için düşmüş. Oradan çıkan paranın 10 da 1 İ bize gelseydi tavan yapardı bugün namussuz. Tümosan da tank motoru sözleşmesini fesih etmek zorunda kalınca adeta çakıldı bir kaç gündür.
    Piyasayı yatırım finans force ediyordu ve klasik hareketini çekip iki günlük alımını bir günde 150 milyon olarak adeta kustu.
    Endeks dolar bazlı düşeni kıramadı ayağına verdiler piyasaya. Bizimkisi ise böyle bir havada çok rahat gap kapatabilecekken olmadık işler yaptı ve bence güzel yerden kapattı. Yaman çelişki ve olmadık cevapsız sorular kafamızı bulandırmaya devam ediyor.
    Tek tutar tarafı düşük olan f/k oranı ile özsermaye karlılığındaki artış. Hayırlısı demekten başka elden gelen bir şey yok. 3 Aydır bekliyoruz ve biraz daha bekleriz ne yapalım.
    O yıl bu yıl olması dilekletimle

4. http://m.ahaber.com.tr/ekonomi/2017/...imzalar-atildi

4dk önce de bu geçti haberi.

Bu iş biraz dillendi NUGYO ya yarar gibi dostum. Ben de direk etkisini gormuyorum ama ucundan kiyindan etkiler FNSS sonucta Nurol un. Var bisi var. Ben sezerim. YTD

5. 5 sene önce de burada nurol silah yapacak diye gyoya pay biçen saftorikler ve çakallar vardı hala var bu tiplerden

6. Bitpire kimil zararlisi... Gyo ya yaramaz olur mu.... sen gyo yu sadece ev yapan satan mi sanirsin... bekle görürsün. YTD.

7. Başka ne yapar ki? Tankın rulmanına kat çıkabiliyorsa o ayrı

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Siz bu vizyonla...... daha çok debelenirsiniz...

Sayfa 50/803 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •