Sayfa 51/803 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon
Arama sonucu : 6424 madde; 401 - 408 arası.

Konu: NUGYO nurol gmyo

1. Yarın güzel bir açılışı hak ettik mi

2.  Alıntı Originally Posted by YTD Yazıyı Oku
    Siz bu vizyonla...... daha çok debelenirsiniz...
    Büyük resmî görün diyorsun

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

3. 2 saka yapalım dedık ceza yemısız olsun dostu dusmanı farketsin de burdakı yatırımcılar bana yeter ben troll degılım anlayan anlamıstır alacaksanız bılancoyu satın alın bır de bedelsız beklentısını o da uzun vadede bu arada bosluk kapanmadı hatta zamanlama nedeniyle gariptir ki aylıklarda bosluk gorunmekte tl grafıkte dolar grafıkte gorunmuyor ucuz dıyen alsın daha duser endex duserse diyen beklesin ben bekleyen tarafta olcam bı yerleden bız de bınerız gemıye. YTD

4. altın cıkarıp tankları altından yapacakmıs uff maden sahasına ıscıler ıcın gyo prefabrik plaza yapcakmıs off nurolparkta 1 ev alana bir de tank anahrtarı verıyorlarmıs of of of 40 lıra olcak bu hısse ama yıne malı alan sattı gıttı ve hacım buralarda ıste oyle ve sımdı burada bırı gıdıyor ıkısı gelıyor gelgelcılerın

5. Jorç kardeş lütfen bu tarz itici ve alay edici yazmasan. Kimse kimseyi zoraki burada tutmuyor ama bu tarz yazıları okumak can sıkıyor. Umarım anlayış gösterirsin.

6. Nurol Holding ile ilgili tüm haberler az yada çok bu hisseye olumlu/olumsuz etki eder. Önemli olan piyasada bu haberlerin hissede beklenti yaratabilmesidir. Zaten o beklenti ile alım yapılıyor. Müşteri tercihi diyelim.ytd.

ASUS_Z002 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. bu adamın ne yapmaya çalıştığını yorumlayacak olan varmı.tahtayı ****** karıya çevirdi

8. Ata, garanti ve gedik 4,55 4,56 dan satıyorsa şaşırmayacağım.

Sayfa 51/803 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •