Sayfa 52/803 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon
Arama sonucu : 6424 madde; 409 - 416 arası.

Konu: NUGYO nurol gmyo

1. sag cepten sol cebe satarlar

2. Ben de onu demek istedim zaten caymaz üstadım. Böyle bir baskı nedendir? Böyle yaparak milleti bıktıracağını zannediyorlarsa yanılıyorlar.

3. beş para etmez kâğıtları 2 katladılar. bir akıllı adam şu kâğıdın değerini daha anlayamadı ,yakındır ama biri gelip bu yamyamları söküp atacak burdan

4. F/K 2,40
    151 milyon kar, hem de zarardan kar a geçmiş.
    bu işte bir iş var, borsa da böyle kağıt kaldımı.
    spek i yok mu kağıdın?
    YTD

Burada bıkacak yatırımcı hemen hemen kalmadı, 3 tl. iken de burdaydık 6 tl. iken de burdaydık sorun yok.

6. SSM ile FNSS Savunma Sistemleri AŞ arasında, zırhlı amfibi hücum araçlarının yurt içi tasarım ve üretimini kapsayan sözleşme imzalandı.
    Savunma Sanayii Müsteşarlığı (SSM) ile FNSS Savunma Sistemleri AŞ arasında, zırhlı amfibi hücum araçlarının (ZAHA) yurt içi tasarım ve üretimini kapsayan sözleşme imzalandı.

SSM'den yapılan açıklamada, Deniz Kuvvetleri Komutanlığının zırhlı amfibi araç ihtiyacına yönelik yürütülen ZAHA Projesi kapsamında, araçların yurt içi tasarım ve üretimini içeren sözleşmenin törenle imzalandığı belirtildi.
    http://www.sabah.com.tr/gundem/2017/...imzalar-atildi

Bu FNSS Nurol un şirketi değil mi???

Yatırım tavsiyesi değildir.

7. Gayrimenkul yatırım ortaklıkları, sadece gayrimenkule dayalı portföyün işletilmesi faaliyeti kapsamında faaliyet gösterebilirler. Bunun doğal bir sonucu olarak, gayrimenkul yatırım ortaklıkları aktiflerinde makine ve ekipman bulunduramazlar. Ayrıca, inşaat işlerini kendileri üstlenemez, proje yürütemez, ancak inşaatını başka şirketlerin gerçekleştirdiği projelere finansman sağlayabilirler. şirketin mevcut faaliyetlerini gayrimenkul yatırım ortaklıklarının faaliyetlerine değiştirmesi koşuluyla gayrimenkul yatırım ortaklığına dönüşmesi mümkündür.
    İzin verilen işlemler dışında ticari, sınai veya zirai faaliyetlerde bulunamazlar.

8.  Alıntı Originally Posted by YTD Yazıyı Oku
    Bitpire kimil zararlisi... Gyo ya yaramaz olur mu.... sen gyo yu sadece ev yapan satan mi sanirsin... bekle görürsün. YTD.
    benim eski nikim çingçangçong aç bak bakalım arşivi ben 1-2 liradan alıp 8-9 tl den satmış mıyım bu kağıdı anlarsın o zaman vizyonu hanyayı konyayı.

Sayfa 52/803 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •