Sayfa 61/803 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon
Arama sonucu : 6424 madde; 481 - 488 arası.

Konu: NUGYO nurol gmyo

1. @vedatBORSA üstadım tüm işlemleri vermeniz mümkün mü acaba? Zira toplamda 300000 lot 4,53 maliyetli ekstra mal vardı yatırım finansmanda. 241000 lot verdiyse bugün, daha da satacak anlamına mı geliyor acaba?

2.  Alıntı Originally Posted by dacos Yazıyı Oku
    @vedatBORSA üstadım tüm işlemleri vermeniz mümkün mü acaba? Zira toplamda 300000 lot 4,53 maliyetli ekstra mal vardı yatırım finansmanda. 241000 lot verdiyse bugün, daha da satacak anlamına mı geliyor acaba?
    ....Arkadaşım nasıl buraya konuyor bilmiyorum finasmanın bugün itibariye kalan hissesi 9.375 lot kalmış yani önemsiz....

3. Sussli buralarda olsaydı yine saydırırdı Emin'im bugün için

4. Yatırım Kaçtan vermiş görünüyor bugün? Bir de mümkünse alanları ve satanları hızlıresim yüklemeyle buraya kpymayı dener misiniz? Teşekkürler Vedat üstadım demekki kan emip çıkmış gitmiş. Yarına toparlarız inşallah.

5. .....Bakın yanda çıkan sayfya yan giren nurol reklamları diyor yazın arayalım diyorlar arayalımmı arayanlara ne olacak bu nurolun halimi diyelim.

6. Güzel olur

7. http://form.nurolgyo.com/bilgi-al/nurol-park

...240 ay vadeli satışları varmış kampanya satışları iyi olabilir 3 aylık bilançoda ytd.

8. NUGYO nurol gmyo

Alıntı Originally Posted by vedatBORSA Yazıyı Oku
    http://form.nurolgyo.com/bilgi-al/nurol-park

...240 ay vadeli satışları varmış kampanya satışları iyi olabilir 3 aylık bilançoda ytd.
    240 aya girmez kimse ödemeler çok yüksek bu kadar uzun vade için ama 120 ay cazip. Nurol park karlılığı çok tatminkar değil, esasen Nurol life satışlarına yaklaşınca bilanço ordan ümitliyim zira prestijli ve lüks sınıf konutlar, gelir tablosuna güzel yansıması olacaktır beklentisindeyim ama tabi 3.çeyrekte görürüz gibime geliyor. Nurol tower kira geliri de artık akmaya başlasa iyi olur.

Not: Nurol Park ticari alanlar ne olacak o da ayrı mevzu, satış mı kira mı bu da değiştirir işleri?

YTD..

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

Sayfa 61/803 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •