Sayfa 771/803 İlkİlk ... 271671721761769770771772773781 ... SonSon
Arama sonucu : 6424 madde; 6,161 - 6,168 arası.

Konu: NUGYO nurol gmyo

1. bütün gyo gidiyor tavan yapıyor bu adi yerinde sayıyor klgyo nereye gitti yazık

2. adi spek neyi beklıyon acaba

3. borsa %2.5 artıda kagıt taban yaptırdılar yuh bu ne

4. Böyle bir günde taban olacak kağıdı buldukya helal olsun bize...

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Nugyo 4.50 den beri ara ara aldim sattim.. Hisseye dadanan grup ara ara girdiler ciktilar... Hisseyi iyi götürdüler.. Spk ucan kusa ceza keser buna kesmedi..8.50 den itibaren spek aldiklarini dun ve bugun cikti...Hisse artik kucuk yatirimcinin elinde...Ben ce olumsuz bir durum.. Ama kagit o kadar sahipsiz ki illa yeni speklerin dikkatini cekecektir.. 6 civarina kadar sarkma bekliyorum.. Y.t.d

6.  Alıntı Originally Posted by imhotep Yazıyı Oku
    Nugyo 4.50 den beri ara ara aldim sattim.. Hisseye dadanan grup ara ara girdiler ciktilar... Hisseyi iyi götürdüler.. Spk ucan kusa ceza keser buna kesmedi..8.50 den itibaren spek aldiklarini dun ve bugun cikti...Hisse artik kucuk yatirimcinin elinde...Ben ce olumsuz bir durum.. Ama kagit o kadar sahipsiz ki illa yeni speklerin dikkatini cekecektir.. 6 civarina kadar sarkma bekliyorum.. Y.t.d
    Borsa çıkarken Dzgyo da ayni tabanı yapmıştı. En son %8.50 yeşil yapmışlar. Benzer bir durum yaşayabilir miyiz?

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

7.  Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    Borsa çıkarken Dzgyo da ayni tabanı yapmıştı. En son %8.50 yeşil yapmışlar. Benzer bir durum yaşayabilir miyiz?

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ins tum kagitlar ralli yapar.. Nugyo biraz dinlenecek gibi.. Eger spegi bugun yarin tekrar girerse hisseye oyle duzelir... Kagit in basinda spek yoksa duser.. Nasip kismet ins yanilirim...

8. Yanına bile yaklaşmayın..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 771/803 İlkİlk ... 271671721761769770771772773781 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •