Sayfa 769/803 İlkİlk ... 269669719759767768769770771779 ... SonSon
Arama sonucu : 6424 madde; 6,145 - 6,152 arası.

Konu: NUGYO nurol gmyo

1.  Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    Sizce buralardan döner mi? Bir gün %4.24 düşüp devre kesici girerken ertesi gün tepenin tepesine gidebiliyor. Anladigim kadarıyla buralar riskli yerler.

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    -

bende mal yok, izlemiyorum bu günlerde.
    bir zaman sonra daha ucuzdan alırım sanırım.
    4 üstünde evet zorlanır genelde
    Çaresiz yatırımcıyı borsaya sürdüler, onar biner indirecekler !

3. Bu faizlerde bu evleri satar. Birileri baskı yapıyor. Daha çok yaparsınız. Herkes ev almaya çalışıyor. Borsaya geliyor. şirketin evlerine oldukça talep olduğunu duymaya başladım. şirket fiyatları arttıracak diyorlar. Sabır. Bekleyelim bakalım. Herkese bol kazançlar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    21,997
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    21,997
    Ykgyo tavan olursa bunda da bir seyler olabilir
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

6.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Ykgyo tavan olursa bunda da bir seyler olabilir
    Nasıl bir kağıt bu? 4.40 açılış, 4.35 yapıp 4.84 %10 tavan yapıp tekrar 4.40 yapması. Spek kağıdı mi bu?

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

7. Bu sayfaya tek ben bakıyorum herhalde. Kimse birşey yazmiyor. Bugün yine tavan oldu

Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

8. 3 liradan beri burdayız gidiyorsa bakmıyoruz

JSN-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aslında hiç kaybetmedim; sadece sistemin istedikleri kazandı. Meteliksiz olabilirim ama niteliksiz değilim.
    Charles Bukowski.YTD

Sayfa 769/803 İlkİlk ... 269669719759767768769770771779 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •