Sayfa 53/803 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon
Arama sonucu : 6424 madde; 417 - 424 arası.

Konu: NUGYO nurol gmyo

1.  Alıntı Originally Posted by NoMoreBets Yazıyı Oku
    Gayrimenkul yatırım ortaklıkları, sadece gayrimenkule dayalı portföyün işletilmesi faaliyeti kapsamında faaliyet gösterebilirler. Bunun doğal bir sonucu olarak, gayrimenkul yatırım ortaklıkları aktiflerinde makine ve ekipman bulunduramazlar. Ayrıca, inşaat işlerini kendileri üstlenemez, proje yürütemez, ancak inşaatını başka şirketlerin gerçekleştirdiği projelere finansman sağlayabilirler. şirketin mevcut faaliyetlerini gayrimenkul yatırım ortaklıklarının faaliyetlerine değiştirmesi koşuluyla gayrimenkul yatırım ortaklığına dönüşmesi mümkündür.
    İzin verilen işlemler dışında ticari, sınai veya zirai faaliyetlerde bulunamazlar.
    Bu yazdıklarınız gercekler ancak bizim GYO Nurol bünyesinde oldugu icin direk kendi yapmış oldugu iş olmasa bile Nurol Holding haberlerinden etkileniyor, ama olumlu ama olumsuz ve bu durum hisse uzerinde oyunlar oynamak için gayet güzel bi sekilde kullanılıyo, borsada KY ye kolay kolay ekmek yok anlayacaginiz

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Bence olmuş bu iş
    YTD

3. Bu işin olmuş olduğundan speğin haberi yok sanırım Baksanıza işlem yapmıyor.

4. Orge de zararda olmasan 1 sn durmam, F/K sı 2,40 kar lı bir şirket şu an borsa da görmedim.
    İlla ki birileri grecek tahtaya, bu tren burada durmaz ama gel gör Orge de takıldım kaldım.
    Nurol BMC Katmer her ihale bunlar da, illaki etkisi buraya da olur diye düşünüyorum, belki yanlış düşünüyorum ama, ilk fırsatta buraya geçicem,
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5. babaları gelene kadar oynasınlar bakalım .fazlada üstlerine gitmeyelim .

6.  Alıntı Originally Posted by ecderabi Yazıyı Oku
    SSM ile FNSS Savunma Sistemleri AŞ arasında, zırhlı amfibi hücum araçlarının yurt içi tasarım ve üretimini kapsayan sözleşme imzalandı.
    Savunma Sanayii Müsteşarlığı (SSM) ile FNSS Savunma Sistemleri AŞ arasında, zırhlı amfibi hücum araçlarının (ZAHA) yurt içi tasarım ve üretimini kapsayan sözleşme imzalandı.

SSM'den yapılan açıklamada, Deniz Kuvvetleri Komutanlığının zırhlı amfibi araç ihtiyacına yönelik yürütülen ZAHA Projesi kapsamında, araçların yurt içi tasarım ve üretimini içeren sözleşmenin törenle imzalandığı belirtildi.
    http://www.sabah.com.tr/gundem/2017/...imzalar-atildi

Bu FNSS Nurol un şirketi değil mi???

Yatırım tavsiyesi değildir.
    FNSS çok büyüdü, çok gelişti. Yakında bu tip haberleri daha sık duyacaz. Nurol holding, Nurol inşaat ve FNSS. Bunların yaptığı her büyük iş GYO için bedavadan reklam ve doğrudan itibar demek. Mevcut ve yeni projelerin satışında, kiralanmasında işi kolaylaşacak GYO'nun.

7.  Alıntı Originally Posted by AkGurt Yazıyı Oku
    Unutmuş olmasın...
    https://youtu.be/9rAZFh9twlY
    Aman unutsun hatırlayınca aşağı basıyor .(

8. galip başkana helal olsun bütün kâğıtlarında yatırımcısının yuzunu güldürdü.bizim yamyamlar hala küçük yatırımcının lotlarını almanın peşinde soysuzlar.

Sayfa 53/803 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •