Sayfa 802/803 İlkİlk ... 302702752792800801802803 SonSon
Arama sonucu : 6424 madde; 6,409 - 6,416 arası.

Konu: NUGYO nurol gmyo

1. Ne umarsız çıktı yaw endexe ayak uydurmaz direncini geçemez endex 8800 olana kadar bari
    Bir 9.50-10.50 arasına gel de düzeltme geldiginde (kısa geri çekilme değil) bari arkamıza yaslanalim
    Vakti var daha biliyorum ama birazda piyasaya uy yaw bu nedir tam sabır siniyor

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Dünkü hareket serpme kahvaltı öncesi çayın demini almasını beklerken ekmekten bir lokma koparıp vişne reçeline banmaya benzedi buruk bir tat almaya geldim Kalamış’tan derken devamı gelir mi acaba uyuyan devin ? Ytd

3. Gelmez yedirmezler netekim götürüyorum abi derken gelene geçene bindiriyorlar ytd

4. Söve söve tutmayı düşünüyorum

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Fi tarihinde 17 TL lari görmüş, dolar bazında baktığımızda 15 liralık simidin üzerindeki bir düzine susam tanesi kadar değeri olmayan NUGYO ya yaptığı binalar yakışmıyor. A be terki joe sen mutluluğun resmini yapmak için Abidin Dino yu örnek alma sat NUGYO larını yine git LasVegas a 21 oyna bulursun parayı ytd

6. Aslında iki kelime bile yazmak istemiyorum ama canımı sıkıyor kendimi tutamıyorum
    Yaw seni yıldız pazara alanın kriteri ne ki biz göremiyoruz . Dün cumhurbaşkanından başarı şilti de almış lakin fiyat hala en dandik şirketlerin kapı paspaslarının ederinin altında
    Uyuma Hacı bak terki joe tutturmuş satmayacağım turşusunu kuracağım diyor ama benim o kaaa kavanozum yok bekletemem Ytd

Evet ne durumda şirket abiler
    Gelecek GYO lari çıkaracak diyorlar ama hangisi daha iyi prim yapar bilmiyorum

8. Dolar bazlı grafik....fiyat 2002 yılının altında...22 senede hiç mi büyümedi bu şirket....grafiği görür görmez aldım...

Sayfa 802/803 İlkİlk ... 302702752792800801802803 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •