Sayfa 772/803 İlkİlk ... 272672722762770771772773774782 ... SonSon
Arama sonucu : 6424 madde; 6,169 - 6,176 arası.

Konu: NUGYO nurol gmyo

1. 8.77 den 6.53 yaklaşık 2.24 tl asağıya getrirdiler buralarda durulur gıbı burdan bir tepki olası ytd

2. 6.82 ustune atıp kalmalı

3. Yine taban... Allah sizi bildiği gibi yapsın...

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by skfeyi Yazıyı Oku
    Yine taban... Allah sizi bildiği gibi yapsın...

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Borsa düşerken çıkan, çıkarken de düşen tek hisse anlaşılan. Batırdı milleti.

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

5. Şeref yoksunları bunların alayı..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Böyle ********lik olmaz.Allah yedirtmesin ne diyelim başka..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by imhotep Yazıyı Oku
    Nugyo 4.50 den beri ara ara aldim sattim.. Hisseye dadanan grup ara ara girdiler ciktilar... Hisseyi iyi götürdüler.. Spk ucan kusa ceza keser buna kesmedi..8.50 den itibaren spek aldiklarini dun ve bugun cikti...Hisse artik kucuk yatirimcinin elinde...Ben ce olumsuz bir durum.. Ama kagit o kadar sahipsiz ki illa yeni speklerin dikkatini cekecektir.. 6 civarina kadar sarkma bekliyorum.. Y.t.d
    Spegi cikmisti dun ve bugun 5.70 6.00 araligindan bir miktar tahminmce ayni spek tarafindan toplandi gibi..Ins haftayada alimlari surerde icerdeki tum ky zarari kapanir..Spk da ilginc spegi satana kadar ceza yok.. Spegi satinca hemen brut takas..kucuk yatirimci panikle satsin spegi alttan tekrar toplasin..Yeni bulasacaklar icin cok tehlikeli elinde olanlar icin sert dususler bugun bitti gibi.. Ama toplanan hisseleri yine satar bunlar uygun fiyata cikarinca..

8.  Alıntı Originally Posted by imhotep Yazıyı Oku
    Spegi cikmisti dun ve bugun 5.70 6.00 araligindan bir miktar tahminmce ayni spek tarafindan toplandi gibi..Ins haftayada alimlari surerde icerdeki tum ky zarari kapanir..Spk da ilginc spegi satana kadar ceza yok.. Spegi satinca hemen brut takas..kucuk yatirimci panikle satsin spegi alttan tekrar toplasin..Yeni bulasacaklar icin cok tehlikeli elinde olanlar icin sert dususler bugun bitti gibi.. Ama toplanan hisseleri yine satar bunlar uygun fiyata cikarinca..
    7 hatta 8 üzerinden alan çok ky var. Inşallah eski seviyelerine gelir. Hepsi yamuldu. Allah sabır versin.

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

Sayfa 772/803 İlkİlk ... 272672722762770771772773774782 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •