Sayfa 794/803 İlkİlk ... 294694744784792793794795796 ... SonSon
Arama sonucu : 6424 madde; 6,345 - 6,352 arası.

Konu: NUGYO nurol gmyo

1. Patronu malum ekonomi kanalında bir süre önce bir programa konuk olmuş borsanın en gözde GYO biz olacağız vs söylemiş sonrasında mi öncesinde mi bilemiyorun ama Grafigine baktım da acımasızca satmışlar... içerde kalanlara sabırlar dilerim.tahsisli yapmışlar yine kendileri katılmış burası ilginç geldi.
    Biraz izlemek istiyorum.nedir neyin nesidir.

2.  Alıntı Originally Posted by winwin Yazıyı Oku
    Patronu malum ekonomi kanalında bir süre önce bir programa konuk olmuş borsanın en gözde GYO biz olacağız vs söylemiş sonrasında mi öncesinde mi bilemiyorun ama Grafigine baktım da acımasızca satmışlar... içerde kalanlara sabırlar dilerim.tahsisli yapmışlar yine kendileri katılmış burası ilginç geldi.
    Biraz izlemek istiyorum.nedir neyin nesidir.
    Vurdukça vuruyordu kırbacı tahtacı. Endeks çıkarken de inerken de hiç düşürmezdi elindekini.

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

3. Kırbaç yağlanmış, geliştirilmiş, acıtırken zevk verir hale gelmiş. İnsan bağımlısı oluyor ister istemez. Allah elinde bu kağıt olanlara sabır versin.

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 3.75 gelecek mi bakalım. Savaş krizi daha ilerlerse görmesi yakındır.

5. Grup mu girdi yoksa mal kakalama işi mi?

6. Gözünü yine 5 altına dikti bu

7. Nisandan itibaren yıldız pazarda olacakmış. Olumlu yansır mı bilmem ama en azından yan tahta olmaktan çıkar herhalde

8. Nugyoda bölünme mi var,neler oldugunu bilen arkadaşlar bir bilgi verebilirmi.

Sayfa 794/803 İlkİlk ... 294694744784792793794795796 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •