Sayfa 792/803 İlkİlk ... 292692742782790791792793794802 ... SonSon
Arama sonucu : 6424 madde; 6,329 - 6,336 arası.

Konu: NUGYO nurol gmyo

1. 6.44 ile vedalaştım bugün. 5.95-5.83-5.71-5.60 kademeli alım seviyelerim.

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

2.  Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    6.44 ile vedalaştım bugün. 5.95-5.83-5.71-5.60 kademeli alım seviyelerim.

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Vedalaşma sebebin nedir?
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

3.  Alıntı Originally Posted by metyusanus Yazıyı Oku
    Vedalaşma sebebin nedir?
    Kar alma. Başka bir nedeni yok. Beklediğim destek seviyeleri geldiğinde toplayacağım tekrar. Fırsat verirse tabi.

4.  Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    Kar alma. Başka bir nedeni yok. Beklediğim destek seviyeleri geldiğinde toplayacağım tekrar. Fırsat verirse tabi.

Eyvallah ortak
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

5. Global borsalarda dönüş sinyali almadan ve nugyo daki düşüş durmadan alışa geçmeme kararı aldım. Önceden söylediğim alış seviyelerini iptal ettim.

6. Nurol Park Sitesi 14 no'lu parsel üzerinde yer alan E Bloktaki toplam 87 adet bağımsız bölüm için düzenlenen 2020 ve 2021 Yıl Sonu Değerleme Raporlarında;
    Rapor Tarihi Takdir Edilen Değer (TL)
    31 Aralık 2021 287.638.000,- TL
    31 Aralık 2020 287.484.000,-TL
    Sadece 154.000, - TL bir artış görülmekte.
    Son bir yılda gayrimenkul sektöründeki değer artışları göz önüne alındığında;
    Sanki takdir edilen değerlerde bir çelişki var gibi gözükmekte.
    Eğer takdir edilen değerlerde bir çelişki var ise bu neden kaynaklanmakta?
    Hisse senedini taşıyan yatırımcıların aleyhine bir durum söz konusu mu?
    Ya 2020 Yılı Değerlemeleri yüksek gösterilmiş ya da 2021 Yılı Değerlemeleri düşük gösterilmiş.
    Sebebi ne olabilir?
    Paranın değerini hızla kaybettiği bu dönemde Metropollerde satma söz konusu ise kim gayrimenkulünü bir önceki yılın fiyatından satmaya yanaşır?
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

7. 5.50 den ilk parça alımı yaptım. 5.35 den ikinci parça alımı yaparım gelirse. Ikili dip ihtimali gelebilir. Eğer kırarsa 4.80 civarı toplarım. Fedden sonra veya en geç ay sonu tekrar borsalarda bir ralli bekliyorum.

8. Info 2 milyon lot alıp +3 yaptırdı sonra hepsini sattı. Olan garibana oldu yine. Kumar hisseleri yıllarca süründürür sonra kimse kalmayınca uçar. Bu bok hisse de ayni

Sayfa 792/803 İlkİlk ... 292692742782790791792793794802 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •