Sayfa 56/494 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 441 - 448 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1. İnşallah hiç kimse burda çağrıya cevap vermez kot dışındada cevap vermez. O zaman görürüm bu şirketi. Bakalım o zaman 150 liradan aşağı kim verecek. Yeterki 3 yıl boyunca vermesinler.

2. Yarın aldım diyelim ve çağrıda vermedim 3 sonra da satmadim ne olur

Gözyaşları, kederin sessiz dilidir.

3.  Alıntı Originally Posted by Sondajcı Yazıyı Oku
    İnşallah hiç kimse burda çağrıya cevap vermez kot dışındada cevap vermez. O zaman görürüm bu şirketi. Bakalım o zaman 150 liradan aşağı kim verecek. Yeterki 3 yıl boyunca vermesinler.
    Arkadasim boyle yapiyorsunuz milletin aklini celiyorsunuz ve ahini aliyorsunuz.3 yil sonra 150 tl olacagini sana kim tahatut etdi.neye gore 150 tl.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    Satan olmamış bugün
    I halt yemisler sayin zor.o vermeyenler tahta kapandimi kosa kosa gidip teb bizim hisselerimiz al diye.3 yil boyunca bekleyecek cok az kisi var sahsen ben beklerim beni sarsmaz.ama cogu kisi dayanamayip satacak.

Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Arkadasim boyle yapiyorsunuz milletin aklini celiyorsunuz ve ahini aliyorsunuz.3 yil sonra 150 tl olacagini sana kim tahatut etdi.neye gore 150 tl.

Suat bey sizde insanlarin cagriya versin 98 bulsun şirket ben en sona kalayim diyorsunda herkes senin gibi düşünüyor siz niye maadem çağrıya vermiyorsunuz.

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by garip_borsacıı Yazıyı Oku
    Suat bey sizde insanlarin cagriya versin 98 bulsun şirket ben en sona kalayim diyorsunda herkes senin gibi düşünüyor siz niye maadem çağrıya vermiyorsunuz.

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben vermem cunku benim burdaki hisserim parasina ihtiyacim yok.yani yillarca beklebilirim.ben en sonada kalirim.benim kizdigim kimse vermesin soylemleri.nereye kadar dayanabilirler.kalkip kot disinda hemen hepsi verecek.patronun tam istedigide bu.ben verecejlerse simdi versin.kalkip kot disinda vermelerinin zatem pek anlami yok.

7.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Ben vermem cunku benim burdaki hisserim parasina ihtiyacim yok.yani yillarca beklebilirim.ben en sonada kalirim.benim kizdigim kimse vermesin soylemleri.nereye kadar dayanabilirler.kalkip kot disinda hemen hepsi verecek.patronun tam istedigide bu.ben verecejlerse simdi versin.kalkip kot disinda vermelerinin zatem pek anlami yok.

Sen vermeyecende ben verecekmiyim ben bu hisseyi 50 lirlardan aldığımı bilirim 7- 8 yıldır bu hissedeyim bunca yıl vermemişimde 3 yıldamı verecem. Ben kimse adınada konuşmuyorum. İnşallah diyorum. Hiç kimsede zararına vermez. Alacak adam gelsin alsın. Ama borsa dışında benden bu hisseyi heleki 3 yıl sonra kimse 300 liradan aşağı alamaz. Herkesin aklı var mantığı. Görüşlarem beni bağlar. Ytd.

8.  Alıntı Originally Posted by Sondajcı Yazıyı Oku
    Sen vermeyecende ben verecekmiyim ben bu hisseyi 50 lirlardan aldığımı bilirim 7- 8 yıldır bu hissedeyim bunca yıl vermemişimde 3 yıldamı verecem. Ben kimse adınada konuşmuyorum. İnşallah diyorum. Hiç kimsede zararına vermez. Alacak adam gelsin alsın. Ama borsa dışında benden bu hisseyi heleki 3 yıl sonra kimse 300 liradan aşağı alamaz. Herkesin aklı var mantığı. Görüşlarem beni bağlar. Ytd.
    Biz senlemi iddaya girmistik burda.

Sayfa 56/494 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •