Sayfa 83/494 İlkİlk ... 3373818283848593133183 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 657 - 664 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

Alıntı Originally Posted by Sondajcı Yazıyı Oku
    Bence spk 20.12 kabul ederek. Özellikle ne denibordu bilançolarda oynamalar varmı , baskılama varmı temettü dağıtmışmı bunlara bakıla aktı 2 ayda bakıldımı? Bilançoda pardon denmedimi dendi. Baskı yokmu yıllardır var. Yani spk bindiğu dalı kesmiştir. Borsa borsalıktan çıkmış kumar ötesine gitmiştir. Zaten bu hisseden kurtulduktan sonra tövbe bi daha borsaya yatırım yapmam. Ondan sonrada küçük yatırmçı niye borsaya gelmiyor demesinler.
    Aynen işte SPK resmen göz göre göre küçük yatırımcının hakkını gasp ettirdi

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Karaduman bey hani 20.12 en son hisseyi vermeyenler için açıklanan fiyatti.hadi 20.10 a çağrı yapsınlar diyordunuz.simdi fikriniz degistimi 98 e ulaşmadan bistten çıkma hakkı varmı ?
    Her an isterse 98 e ulaşmak isterse hisse alır şu an süreç devam ediyor
    şirket bunu açıklarsa yada uygulamaya koyarsa zaten fiyat yükselir
    Size sorum şirket 98 i bulmadan kottan çıkamaz diyorduunuz hadi çıksın görelim 50/70/ en son 100 TL ye kadar toplaması lazım diyorduunuz
    Şu an aynı fikriniz devam ediyormu sizin sozlerinizzle hisse alan çok oldu
    Onlar iciin bir şey yazın bence

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayın Karaduman şirketin bu mailini aciklarmisiniz

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Sayın KARADUMAN hoş geldin... patron yeni kartlar dağıt masaya böyle pardonlu olsun.. Senin gibi sağlam bir patron la ortak olmak istiyorum varım sonuna kadar..

DUA-L22 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. destekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar..
     Alıntı Originally Posted by pilot29 Yazıyı Oku
    Karaduman hocam hoşgeldin ceza almamaya dikkat et mahalleyi boş bırakma seni buralarda görmek güzel
     Alıntı Originally Posted by spk79 Yazıyı Oku
    Sayın KARADUMAN hoş geldin... patron yeni kartlar dağıt masaya böyle pardonlu olsun.. Senin gibi sağlam bir patron la ortak olmak istiyorum varım sonuna kadar..

6. Sayın garip dedik pardonlu bir acıklamaya benzetiyorum spk onay vermeyecek ama borsa Kotun dan cıkacak bu gibi haberler çok gelecek.. beni kesmiyor 3 yıl yola devam... Siz ne anladınız.. Sayın garip ben bir şey anlamadım

7. 1. 100 tl meselesi borsadan çıkma kararı öncesi uzun vadelik hedefimdi..
    2. TUDDF ve borsadan ayrılan diğer kağıtları örnek alırsa verilen seviyeler ve izlenen yol 4 aşama idi ve 100 kez yazdım.
    1. borsadan ayrılma haberi ile oluşan ilk tepki hareketi
    2. %98 e ulaşmak için 32-35 aralığı
    3. blok alımların olması gereken 45 ve üstü
    4. borsadan ayrılırken 20.12 fiyattan kapanış

3. SPK 20.12 fiyatı onayladı, ve ilk aşamada Şirket hala ben kottan çıkıyorum %5 sizde kalsın izlenimi veriyor..bu ilk kez oluyor..SPK ile bağlantısı kuvvetli anlaşılan..

4. oyun bitmedi 20 günün sonunda %98 e ulaşma ihtimali var..ben şirkete ve SPK ya güvenmiyorum..20 günün sonunda herşey olabilir..
    5. %95 ile ayrılsa dahi dışarda %98 i yakalaması uzun sürmeyecektir, nedeni hem 20 günün son günlerine yakın bekleyenlerin malları ya da yancıların hisseleri transfer edilir..

8. dediğim gibi 1. aşama sonucunda %98 e ulaşırsa yukarda saydım maddelerin 1. madde hariç aynen geçerli olması lazım..1. madde İZOCAM a özgü olmuş olur..

Sayfa 83/494 İlkİlk ... 3373818283848593133183 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •