Sayfa 257/494 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 2,049 - 2,056 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1. inadına satmıyorum ne araba ne fransıza nede hayinlik yapana kaptıracak param yok bunlar böyle bir ani karar aldıklarına göre tekrar söylüyorum çok büyük bir hesap peşinde şirketin lehine çok büyük bir beklenti ve hatta bildikleri bir durum var ne bileyim enerji sertifikası veya şirketin satışı falan yani kısaca olumlu bir planları olmasa durup dururken %5 için BİST ten çıkmaz.YTD

2.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Arkadaşlar
    1.takasbanka hesap açılmış ama henüz paralar yatırılması.
    2.yatirilacak paranın nemalandirilmasi maalesef bize olmuyormuş.hesap şirket adına olduğundan hissedar bazında olmadığından
    Yy.tv.olmayip bilgi amaçlıdır
    sayin cinali neden yatirlmamis bu paralar.yoksa koftefeden bu hesap acilmis.aciklayici olursaniz seviniriz

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kardeşim açın şirkete sorun
    Niye yatırılması gibi neden yatirilmadigini ben nerden bileyim

4. neden yatırsınki..satım hakkı kullandırıldığında belli olacak..paylar belli olmadan neye göre para yatıracaklar..

Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Kardeşim açın şirkete sorun
    Niye yatırılması gibi neden yatirilmadigini ben nerden bileyim

5.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Arkadaşlar
    1.takasbanka hesap açılmış ama henüz paralar yatırılması.
    2.yatirilacak paranın nemalandirilmasi maalesef bize olmuyormuş.hesap şirket adına olduğundan hissedar bazında olmadığından
    Yy.tv.olmayip bilgi amaçlıdır
    Çok kötü bir durum.Şirket 3 yıl takasbanka yatıracağı paraya faiz alacak ve 20.12 den toplamaya devam edecek.Ali bey resmen küçük yatırımcıya çökmüşler sanırım.Hayret iş bu haldeyken hala neden borsada hisse alıyolar .Yatır parayı faize faiz gelsin 20.12 den 3 yıl al yavaş yavaş verenden.Nema aslında yatırımcıya verilseydi güvence olurdu.iBilgi uğraştığını için saolun Ali bey

6. Cment in deniz patronu neden yapmıyor böyle imkan varsa ben de seve seve yaparım

DUA-L22 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by spk79 Yazıyı Oku
    Cment in deniz patronu neden yapmıyor böyle imkan varsa ben de seve seve yaparım

DUA-L22 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu dediklerin yapamaz bunlar 98 üstünde direk satma hakkı çıkar 5 yıllık fiyatla.carfrsa gibi 95 /98 arası olanlar yapabilir .Çok saçma

8. Bugün de 12500 lot toplamışlar.

Sayfa 257/494 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •