Sayfa 103/494 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 817 - 824 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Anlamicak ne var.patron mezarci dostum.bide teb den bunlar danismanlik hizmeti almistir.biz kucuk yatirimcinin hisslerini en ucuza nasil toplariz diye.onlarda bu yol haritasini gostermistir.bir de not teb yatirim bas ekonomisti isik oktedir.adam milletin cigerini sokecek derecede prof.kesin buna danismislardir

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Sayın Suat demesen iyi di ben patron la ortak olacaktım. Banka ismi vermeyim bizim komşuya 220 den sat altınlar gitmez dedi ben de biraz da ha altın alsaydın hemen dedim.. Oda sen bankacı dan daha mı iyi bileceğin dedi.. İyi yapmışsın o zaman dedim. Şimdi yüzüme bakamıyor... Ah patron ah... Ekmek bulamazsan pasta ye bırak sağı solu...

DUA-L22 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Boyner ile boyp farklı şirket olunca kombassan ile bera da farklı şirkettir tartışmaya gerek yok o zaman

Alıntı Originally Posted by spk79 Yazıyı Oku
    Boyner ile boyp farklı şirket olunca kombassan ile bera da farklı şirkettir tartışmaya gerek yok o zaman

Anlamadım ama neyse bende pasta yiyim bari

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Burda karaduman iddayi kaybetdi dilerim bir daha yazmaz.arkadas birde oyle iddalasiyorki.nerde yalan yanlis bilgi varsa bunda.adam hayel dunyasindan kopamiyor.gercekleri biraz kabullense bu kadar zarar etmicemti.bir hisseye asik olmucaksin.zararin karin hedefin olacak.oyle ucuk kacik hedeflerin olursa batmaya mahkumsundur demek.cunku nokta atisini tutdurmak piyangoyu tutdurmakla es degerdir.

5.  Alıntı Originally Posted by garip_borsacıı Yazıyı Oku
    Anlamadım ama neyse bende pasta yiyim bari

Bu zamanda kadar kotdan cikan butun sirketler iyi kazandirdi.buda tam mezarci cikti.milletin hisselerini en dipten alma pesinde.bundada hic acima yokmus.

Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Bu zamanda kadar kotdan cikan butun sirketler iyi kazandirdi.buda tam mezarci cikti.milletin hisselerini en dipten alma pesinde.bundada hic acima yokmus.

Belki duzelirler be ustad bakalım daha süreç bitmedi

7. Atışmayı bırakında hisseye odaklanın

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Yine diyorum 50 den aşağı vermeyi düşünmüyorum bu hisseyi fazla da yazmıyorum

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 103/494 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •