Sayfa 105/494 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 833 - 840 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1. Bi sakin olun daha çok yolumuz var...suyu ne kadar çok bulandırırlarsa kar kar dır adamlar için..panik havası olsun istiyorlar

DUA-L22 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 15.06.2019
     Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    Yaw yeminle bilmedigini bilene anlatmak kolayda ve bilmediğini bilmeyene laf anlatmak ne kadar zor....pay alim teklifini niye yapiyor diyor? Arkadas! Şirket onemli nitelikteki bir ise girisirse küçük ortaklarina ayrilma hakki tanimak zorundadır. Ama 3 halde ayrilma hakki yerine pay alim teklifi vermek zorundadır. Bunlardan birj borsa kotundan çıkma biri de imtiyazlarla ilgili kararlar... pay alim teklifini spk yukseltebilir yada oldugu gibi kabul edebilir önümüzdeki günlerde görürüz
    Bu konuyu adam 1 ay gece gündüz yazdı şahitsiniz
     Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    Yahu ne güzelde çarpıttın konuyu..sen bu işi biliyorsun aslında..ama itinayla kaçınıyorsun..demek %95 in gerektirdiği şartları yapmak koşul oldu..peki %98 ile pay alımı olur dediği kısıma hiç gerek yok mu sence..tebliğde gereksiz yere mi yazılmış bu madde..isteğe mi bağlı yani.. isteyen %95 isteyen %98 ile alım yapar diyor mu..yoksa sadece izocam mı yapar bunu diyor..
    Bu önkoşul konusunu da sayfalarca yazdı örnekler verdi şahitsiniz

Yahu karaduman nasıl bir bakış açısı var sende nasıl bir önyargı nasıl bir düz mantık...kararlılığına hayran kaldım şu önkoşul konusunu bile nasıl yorumluyorsun saşıyorum...devlet polislik için başvurusu alırken önkoşul olarak lisans mezunu olmak diyor sonrasinda sinav mulakat vs yapılacaktır diyor senin mantığınla devlet önce basvuru şartı lise mezunu olmak başvurudan sonra lisans mezunu olmak şartını koşuyor   Bu konuda yazmak bile saçma...Senin örneğinle su icmenin önkoşulu bardağa yarım su doldurmak sonrasında tam su doldurmak
    19.06.2019
    Hee şöyle bir durumu da gözardı etmemek lazım belki de başvuru onaylanırsa 20,12 ile yapılacak çağrıda blok hazır bekleyen mallar varsa yada borsa dışı ortak olmak istemeyen yatırımcıların toplamı %3 lük bir rakama ulaşırsa diğer tebliğe göre otomatik oalrak SATMA hakkı gündeme gelebilir. Bu da ihtimal dahilinde iyi izlemek lazım.
    Ben bunları yazarken kendisi benle dalga geçiyordu aşamalar sayıyordu şahitsiniz
    Arkadaşım yazdıklarımı iyi oku anla kavra....eğer kimse 1 lot satmazsa nah ulaşır o %98e ...daha düne kadar kim satacak 20,12 den diye bas bas bağırıyordun...ben 30-40 dan aşağı vermem diyordun....%98 için birilerinin vermesi lazım ...yoksa bye bye
    Bizi speğin patronun adamı yaptı hırsız yaptı şahitsiniz
    bundan sonraki gündem %98 olmalı..5 kriter olmalı..ve alım gelmeli..alım gelip bunları %98 e taşımalı..
    20.12 yi unut..en son o fiyat; mesela 4 ay sonraki fiyat..
    kimsiniz siz anlamadım..speğe çalışmayı bırakın artık..
    niye mal alamıyorsunuz değil mi..satmıyorlar mı..
    hırsızlara mal yok..
    Yahu şunu anlayın artık kimse size satın demiyor aksine zaten dip fiyat amaaa yok %98 almak zorunda yok %98 olmadan borsadan cikamaz yok 5 gün içinde 98 e ulasacaklar vs vs gibi desteksiz mesnetsiz görüşleri destekleyip milleti yanıltıcı söylemleri çurutmek amaçlı yaziyoruz.
    Şimdi ne diyor beyfendi? Günlerce burada zamanımızı çalan bir şeyler anlatmaya çalıştıkça inatla başka şeyler söyleyen zatı muhterem ne diyor? şahit olun

%3 yancılarda ise dışarda transfer edecek
    değilse yine dışarda küçük yatırımcıların payı ile %98 e ulaşacak..
    yalan dolan yoksa böyle..
    hayırlı olsun o zaman dışardaki ortaklığımız..
    Ben bunun böyle diyeceğini taaa 20 gün önceden yazdım 09.08.2019...

Vay Karaduman çevir kazı yanmasın ...senin böyle diyeceğine adım gibi eminim
    Şalter inince diyecek ki "dışarda ortağım satmam arkadaş 100 TL den aşşa vermem" diyecek burada....
    o yazdıkları her akşam sayfalarca yazıp çizdikleri pembe tabloları 2. 3. 4. aşamaları hep buhar olacak havada kalacak ama diyecek ki bakın dediğim çıktı ben dışarda satmam diyecek...
    ***yahu sana borsada ückağıt yapanlarla sen niye hala dışarda ortak olacaksın be adam...yıllarca almış vermemiş...Sanki borsa dışı seni ihya edecek sana kazık atmayacak, ortaklıktan çıkaramayacak mı sanıyorsun? onun da prosedurleri var aç oku...
    Bu adama hakkım helal değildir bu da böyle biline
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

3. Ben bu adamın bugün yazdığı şeyleri ta 2 ay önce 19.06 da yazmışım...komik
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

4. SPK ve diğer yetkililere kaç kez dilekçe yazdın Zor kardeş..Tebliği sırf çıkarları için kullanmış ve SPK buna onay vermiş..durum bu..ben bildim havasına girme..hisse taşımak ayrı, ahkam kesmek ayrı..şirket art niyetli ise sonuna kadar beklerim..tebliği kendi çıkarları için kullandı diye mal veremem kusura bakma.. senin derdin bu..
    adamın maliyeti 30-40 tl.. sen diyorsun ki 23 den yazmıştım..yazsan ne olacak..kurtarıyor mu bizi..

5. 23 den yazmıştım diyor. eee maliyet 30-40 olan var.. onların için ne yazdın zor kardeş..cevap yok.. o halde ahkam kesme, zararı çok olan satmaz..sizin gibilerin amacı, zararı büyük de olsa satsın çünkü ben demiştim diyorsun.. böyle yazarsan yancı olmadığını nerden bilecez..

6. bunlar sanıyorki SPK nın 20.12 ye onay vereceğini bilsek 2 ay önce hissemizi verirdik..buraya basmıyor kafa..maliyet 30-40 larda olanlar nereye veriyor..şimdi 23-24 e gelse yine vermem..

7. ben gireli 2 yılı geçti..senin gibi 2 ay önce atlamadım buraya.. amacının ne olduğu da belirsiz..

Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Kardeşim maili muhtemelen aracı kurum atmıştır.
    Şirket ne bilecek yatırımcının mail adresini
    Nasıl böyle algılanıyor nasıl yatirimcisin
    cin Ali üstadım en son mkk attı bana .yani merkezi kayıt kuruluşu

Aynen böyle
    Aracı kurumlarda atti daha önce
    Mailimize en son mkk attı yani

Sayfa 105/494 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız