Sayfa 109/494 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 865 - 872 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1. Suatt düzelt yazını bin değil 100 olacak suat..ah suat ah boyp yıda öğrenmedin daha.. yazını da düzeltmezsin şimdi sen

2.  Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    Suatt düzelt yazını bin değil 100 olacak suat..ah suat ah boyp yıda öğrenmedin daha.. yazını da düzeltmezsin şimdi sen
    Tus eksik basmis pardom.sen 1000.000 dan sat.bulurdan tabi.bu arada iddayi kaybetdin halen burdasin.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Bu arada simdikye kadar kotdan atilan trnsk o donmeye calisiyor.memsa atildi geri dondu.ortakliktan cikartipda geri donende su ana kadar bildigim vanet di.geri donusu vangd olarak dondu.

4. Boynr ve boyp ikiside ayri islem gordu.boynr ortakliktan cikardi.boyp zorunlu cagrisini yapiyor.yakinda oda kotdan muhtemelen cikar

5. http://share.matriksdata.com/share.a...08272124117516

Ne kadar hevesli satıcı varmış. Yarınıda görelim olmadı bizde sıraya gecelim..

DUA-L22 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. dilekçe milekçe boş..koruyanlar var bunu..

Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    Ama kurumlara inanmamak şüphe doğuruyor.. nerden biliyordunuz o halde devletin en yüksek kurumlarının buna göz yumacağına.. tebliğ derki fiyatta baskı olduğu anlaşılırsa 30 günün ağırlıklı ortalaması iptal..hanii..baskının Allahı var burda..10 yılın dibinden ayrıldığını bilmiyor mu kurumlar..5 kez dilekçe yazdım..çoğu yazmıştır.. neden önlem alınmıyor..çünkü bağlamış yukardan..

7. aynısını bana da yaptılar..yani diyorlarki İZOCAM ne derse o, biz herşeyine onay veririz..

Alıntı Originally Posted by garip_borsacıı Yazıyı Oku

Devlet kurumu bana mail atiyor hissenin 20 .12 den ver yada borsa dışında ortak ol der gibi şirketin yazısını bana devlet kurumu atıyor
    Yazıklar olsun sizin adaletinizin hukunuzun sahsinizin ta

8.  Alıntı Originally Posted by spk79 Yazıyı Oku
    http://share.matriksdata.com/share.a...08272124117516

Ne kadar hevesli satıcı varmış. Yarınıda görelim olmadı bizde sıraya gecelim..

DUA-L22 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Oradaki osmanli bana ait

Sayfa 109/494 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •