Sayfa 111/494 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 881 - 888 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1. bir defa borsa dışında ortaklıktan zorla çıkaramaz..ben demiyorum bunu..varsa aksini söyleyen tebliğde bakalım..
    borsa dışında en azından 2-3 kat vermeden kimseden ( acil ihtiyacı olanlar hariç) hisse alamayacağını bilmesi lazım bu oyun kurucuların..ve biliyorlar..
    ve o yüzden hala %98 ihtimali kendileri için önemli..benim için değil..benim fiyatım belli..45 ve 100
    %98 den çıkan rakam beni kurtarmaz..

Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    bir defa borsa dışında ortaklıktan zorla çıkaramaz..ben demiyorum bunu..varsa aksini söyleyen tebliğde bakalım..
    borsa dışında en azından 2-3 kat vermeden kimseden ( acil ihtiyacı olanlar hariç) hisse alamayacağını bilmesi lazım bu oyun kurucuların..ve biliyorlar..
    ve o yüzden hala %98 ihtimali kendileri için önemli..benim için değil..benim fiyatım belli..45 ve 100
    %98 den çıkan rakam beni kurtarmaz..
    Borsa dışında cikaramiyorsa tebliğde neden borsada işlem görmeyenler için yazmış.
    Akıl var mantık var .ortaklıktan çıkarma tebliği neden yayınlanmış ortaklıktan çıkarmak için deilmi
    Eee burada borsa dışı içinde yazmış
    Kafanızı gore uyduruyorsunuz sayın Karaduman
    Tebliğ var koskoca ortaklıktan çıkarma tebligi
    Ve bu tebliğde borsa dışında olan şirketler için ne olacağı fiyatın nasıl belirleneceği yazıyor
    Bu yazdığına göre demekki borsa disindada ortaklari atamazmi
    Neyse sen öle dusun

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

yahu pozitif nasıl bağladınız yukardan işi..anlatsana..
    kişinin fikri neyse zikride odur baştan beri ısıtıp durduğun yok 98i yakalayacak yok 60-70 olacak diyerek komplo teorileri üreten mi patronun uşağı olmaya aday yoksa 24 lerden insanları sana karşı uyaran mı? bunu beyin süzgecinden geçir istersen bu sorunun cevabını eminim forumdakiler biliyordur

4. şirketin %98 oranına sahip olması için kim çaba sarfediyorsa o yancıdır..
    ben 20 liradan satmayın diyorum..sen satmak zorundasınız diyorsun..
    senin gibi 3 kişi daha var burda..ellerini ovuşturuyorlar..

5. 2 hafta daha sabır edelim..bakalım 53 bin nereye kadar çıkacak

2 hafta daha sabır edelim..bakalım 53 bin nereye kadar çıkacak
    Aynen sabır edelim en hayırlısı sabır etmek zaten olan olmuş 20.12 den aşağısı yok
    Bu saatten sonra sabit etmekten başka carede yok zaten

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2 hafta daha sabır edelim..bakalım 53 bin nereye kadar çıkacak
    bravo şimdiye kadar ki en makul,mantıklı,sakin,oturaklı,artniyetsiz bir tespit kutlarım

sabancı yunsa yı sattı orda da çağrı fiyatı açıklamışlar 4,11 biraz forumu okudumda genelde spk nın bu fiyata onay vermeyeceği iddiası var orda da karaduman gibi tipler(komplocular) türemiş halbu ki izoya baksalar bizde onay vermez diyorduk ah bu ky ler hiç ders almazlar

Sayfa 111/494 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •