Sayfa 121/494 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 961 - 968 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

şirketin yatırımcı ilişkileri bölümü sorumlusu ile görüştüm
    1.sorum 4 fabrikamızın ortalama toplam 300 bin M2 arsası var 110 bin M2 si kapali alan
    Bu arsalar komik bir şekilde bilançoda 5 milyon TL ile degerlenmistir.
    Toplam duran varlıklar ise 156 milyon bu çok düşük deilmi arsalar bize ait deilmi ?
    Cevap : arsaların tamamı bizim bilançoda ilk alındığı değerden görünmektedir
    Mevcut güncel değerleme olmamaktadır
    (Artık 1980 lerin fiyatları sanırım )
    2.sorum sizler spk ya başvurduğunuz da herhangi bir önemli durum yok hissemiz sığ operasyonel zorluk gibi bahaneler sundunuz.peki enerji verimliliği kanunu 28 Nisan 2017 tarihli resmi gazetede yer alan düzenlemenin geçici 5. Maddesi ile Ocak 2020 yılına ertelenmiştir .5 ay sonra binalarda mantolama zorunluluğu var .bu belgeyi alamayan menkulu kiraya veremeyecek satamayacak bu durum izocamla ilişkili bir durum tam benim ortak olarak kalma gerekcem bunu SPK ya belirttinizmi.
    Cevapları hayır
    3.sorum bistten bu şekilde çıkarsanız ne olacak spk denetimi surecekmi
    Evet ortakları çıkarmadan spk denetiminden çıkamıyoruz
    4.sorum peki öner bey bistte iken 98 i bulursak en azından bir guvencem var son 5 yıllık fiyat var BIST dışında 98 bulunursa ne olacak ya beni mağdur ederseniz ben ortaklıktan çıkmak istemiyorum ama cikacaksakta bunu bistte iken olsa en azından magduriyetim azalır.bist dışında şirket degerlemesini 5 TL cikarirsaniz ne olacak
    Cevap : bistte iken belirli fiyat kiriterleri var BIST dışında ortaklıktan çıkarma değerleme raporu ile olur.bu fiyatlardan aşşagi düşmez ama şirketin bu hakkı var bu bir yasal haktır .BIST dışına çıkıldığında mevzuat değerleme raporu ile ortakları cikarirsin diyor
    Siz mağdur oluyorsanız yasal hakkınızı kullanın
    Şirket 19;TL hisse fiyatını gördüğünde önemli nitelik işlem açıkladı elbette mağdur edildik bu açık net ortadadır SPK yatırımcısını dinlemiyor bir isler var ama mağdur edildik bari BIST dışına çıkarsa ortaklıktan çıkarmayın ben BIST dışında ortaklıktan çıkmak istemem dedim
    Oda bizim yasal hakkımız var olur olmaz bilemeyiz bu işlere hakim ortak karar verir dediler
    Bende bir ortak olarak istemeyerekte olsa, sizleri ,enerji verimliliği yasasının 2020 başında zorunlu olacağını ,ve bunun biz yatırımcıların borsadan cikararak bunu fırsata cevirdiginizi , bu durumu şirketin bistten çıkma başvurusunda SPK ya bildirmediginizi ve 300 dönüm arsanın bilançolara 5 milyon TL göründüğünü devasa 4 adet fabrikanın tüm maddi duran varlıklarının 156 milyon göründüğünü bununda yatırımcıyı mağdur ettiğini aslında bunların normal olarak fiyatlanmasi durumunda şirketin bistte bu fiyatlarda işlem görmeyeceği ve bu 20.12 durumunun olusmayacagi ni sikayet edecem dedim .
    Kendileride biz burada araciyiz hakim ortak herşeyi planlıyor çıkma gerekçelerini sundular biz bilemeyiz dediler.

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : garip_borsacıı; 29-08-2019 saat: 16:08.

Bence bunların planı belli BIST dışında nasılsa 98 i buluruz diyerek hisseye saldırmıyorlar
    BIST dışında 20.12 ile işi bitircekler
    Arkadaşlar spk BIST cimere yogun yazın
    Lütfen BIST dışına bu fiyatla çıkarsak
    İyi olmayabilir
    Şu anki degerlemede bir hisse 7 TL
    Elbette son 1 yılda çağrı 20.12
    Yüksek olan ortaklari atma fiyatı
    Gene 20.12 ile işi bitirir
    BIST dışında son 5 yıllık falan görünmüyor mevzuatta değerleme ve son 1 yılda yaptığı çağrı
    Lütfen SPK Bist ve cimere yazalım
    Ytd deildir herkes kendi kararını kendi verir

3.  Alıntı Originally Posted by garip_borsacıı Yazıyı Oku
    Bence bunların planı belli BIST dışında nasılsa 98 i buluruz diyerek hisseye saldırmıyorlar
    BIST dışında 20.12 ile işi bitircekler
    Arkadaşlar spk BIST cimere yogun yazın
    Lütfen BIST dışına bu fiyatla çıkarsak
    İyi olmayabilir
    Şu anki degerlemede bir hisse 7 TL
    Elbette son 1 yılda çağrı 20.12
    Yüksek olan ortaklari atma fiyatı
    Gene 20.12 ile işi bitirir
    BIST dışında son 5 yıllık falan görünmüyor mevzuatta değerleme ve son 1 yılda yaptığı çağrı
    Lütfen SPK Bist ve cimere yazalım
    Ytd deildir herkes kendi kararını kendi verir

Benim tahminimde ayni kot disinda bunlar isi bitircekler.simdilik en ucuzdan ne toplariz onun pesindeler.arkas nasil mezarciya dustuk.bunlar diger sirketlere emsal temsil etcek.bunlarin pilani tutarsa bak kac sirket bunlarin takdigini belirlicek izle sen

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Benim tahminimde ayni kot disinda bunlar isi bitircekler.simdilik en ucuzdan ne toplariz onun pesindeler.arkas nasil mezarciya dustuk.bunlar diger sirketlere emsal temsil etcek.bunlarin pilani tutarsa bak kac sirket bunlarin takdigini belirlicek izle sen

Cunku eski taktik maliyetli oldu kotdan cikan sirketlere.bu taktik en dipten cikma isi cok ucuza gelicek.

5. Su kagidin yuzunden avgyo megap sonme snpam denge tgsas tsgyo hepsi kacicak.gelde deli olma.

Hisse 20.12 oldu teb almaya başladı

7. 850.000 lot civarı mı alınması gerekiyor totalde %98 için?
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

8. Ben hep genel takastaki yapikerideki mal kimin oldugunu merak ediyorum.

Sayfa 121/494 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •