Sayfa 14/494 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 105 - 112 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1. Pardon sayın yatayseyir yanlış ifade ettim. Satmasınız da borsadan çıkar siz de dışarda da ortak olursunuz diyorlar. Bunu şirket gerçekten ister mi? Bu da mantıklı gelmiyor.

Arkadaşlar bir kademe üzerinden satmak için çabalayan yine gelmiş.
    Birisi diyorki Kottan çıkmak için daha müracaat olmadı.halbuki borsa İstanbul'a müracaat yapıldı.
    Sizden daha doğrusu yatırımcı olanlardan ricam daha önce SPK.nezdinde verilen mücadelenin borsa istanbul nezdinde de verilmesi.
    Şirket pay alım sürecini başlattığında bu hakkı mücadeleyi başlatalım.cunki koddan çıkma kararını borsa İstanbul verecektir.
    Bu konuyu şirket açıklamasindan sonra değerlendirip taleplerimizi iletelim.
    Sağlıkla kalin

3.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bir kademe üzerinden satmak için çabalayan yine gelmiş.
    Birisi diyorki Kottan çıkmak için daha müracaat olmadı.halbuki borsa İstanbul'a müracaat yapıldı.
    Sizden daha doğrusu yatırımcı olanlardan ricam daha önce SPK.nezdinde verilen mücadelenin borsa istanbul nezdinde de verilmesi.
    Şirket pay alım sürecini başlattığında bu hakkı mücadeleyi başlatalım.cunki koddan çıkma kararını borsa İstanbul verecektir.
    Bu konuyu şirket açıklamasindan sonra değerlendirip taleplerimizi iletelim.
    Sağlıkla kalin

sayın cinali, spk. haftalık bültende bunu okuduk ancak, şirket hala bu konuda bir kap. açıklaması yapmadı.gelecek açıklamaya göre
    pay alım süreci başladıktan sonra borsa istanbula bu şekilde kottan çıkmaması için gerekli yazılarımız yazalım.ben ayrıca genel kurulu özellikle 20.12 fiyatı konusunda mahkemeye vermeyi düşünüyorum. ancak çok büyük bir meblağ taşımadığım için bunu bir kaç kişi birlikte yapabiliriz sanırım. en kötü olasılıkta dâhi bistin bu şekildeki mahkemeli bir sürece olur vermesini beklemiyorum.
    ayrıca benzer bir durumdaki 30 günlük ayrılma hakkının mahkeme tarafından kabul edilmediği ve işlemin yapılamadığı bir emsal karar var .
    yatırım tavsiyesi değildir

4. arkadaşlar panik yapmayın dikkatli olun trolleri iyi ayırt edin ve etkilenmeyin bu fiyatlar ölü fiyat üstelikte kasıtlı fiyat indirme bakalım SPK nereye kadar sağır kalacak bu kasıtlı fiyat hareketleri için bakın kararını eleştirmiyorum 1.ci kısmı prosüdüre uygun bundan sonrasına bakalım ben çok rahatım hatta azda olsa bugün mal aldım yani 80 lotçuk almayada devam edeceğem.YTD

5. sayın cinali spk müsade ettikten sonra borsa istanbul çıkamazsın diyemez...
    yapılan başvurukottan çıkmadır ve gerekleri yerine getirilmiştir.
    şirket kottan çıkacaktır.
    ancak 20.12 fiyatı ile alım garantisi 20 gündür.(ayrılma hakkı garanti fiyatı)
    sonrasında kottan çıkmak 3-5 ayı bulur...
    o sırada hangi fiyat oluşursa tahtada o fiyattan satabilirsin...

ama şirket kottan çıkana kadar %98 toplamaz ise ya da toplayamaz ise kottan çıktıktan sonra hiç toplayamaz...
    bundan dolayıdır ki bu 20 günlük süreden sonra bu tahta daha sığ olacak ve daha sert hareket edecektir.
    bu arada şirket bu süre zarfında borsadan alım yapamaz diye biliyorum...
    ancak emanetçileri toplayacaktır toplayabildiği kadar...
    Ateşteki ağaç menem, dönüp duran şu taş menem,
    Bak şu ateş yalımına, ben bu yanana sığmazam...

Alıntı Originally Posted by Ufuk35 Yazıyı Oku
    sayın cinali, spk. haftalık bültende bunu okuduk ancak, şirket hala bu konuda bir kap. açıklaması yapmadı.gelecek açıklamaya göre
    pay alım süreci başladıktan sonra borsa istanbula bu şekilde kottan çıkmaması için gerekli yazılarımız yazalım.ben ayrıca genel kurulu özellikle 20.12 fiyatı konusunda mahkemeye vermeyi düşünüyorum. ancak çok büyük bir meblağ taşımadığım için bunu bir kaç kişi birlikte yapabiliriz sanırım. en kötü olasılıkta dâhi bistin bu şekildeki mahkemeli bir sürece olur vermesini beklemiyorum.
    ayrıca benzer bir durumdaki 30 günlük ayrılma hakkının mahkeme tarafından kabul edilmediği ve işlemin yapılamadığı bir emsal karar var .
    yatırım tavsiyesi değildir
    Ben cüzi bir lotla varım bunun için
    Avukata gerek yok bence alınan kararı idare mahkemesine yürütmenin durdurması talepli açmak gerekir diye düşünüyorum.
    Katkı verecek arkadaslar bekliyoruz
    Ama zor çıkar böyle yatırımcı bu fırınlardan
    İnşallah yanilirim

7.  Alıntı Originally Posted by yatayseyir Yazıyı Oku
    sayın cinali spk müsade ettikten sonra borsa istanbul çıkamazsın diyemez...

ama şirket kottan çıkana kadar %98 toplamaz ise ya da toplayamaz ise kottan çıktıktan sonra hiç toplayamaz...
    bundan dolayıdır ki bu 20 günlük süreden sonra bu tahta daha sığ olacak ve daha sert hareket edecektir.
    Sayın yatayseyir tebliğde söz konusu işlem için pay alımı bittikten sonra BIST e başvurulacak onaylanması halinde kararın KAP duyurusunu müteakip 5. iş günü karar yürürlüğe girer deniyor. Yani 3-5 aylık bir zaman dilimi zannetmiyorum olsun BIST çok bekletmez kararını açıklar
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

8. Ben 5 iş günü biliyorum...
     Alıntı Originally Posted by yatayseyir Yazıyı Oku
    sayın cinali spk müsade ettikten sonra borsa istanbul çıkamazsın diyemez...

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 14/494 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •