Sayfa 143/494 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193243 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 1,137 - 1,144 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

%100 emin olmadan eminmişsiniz gibi paylaşımlar yapmayın.. Teminat gibi şeyler okudum böyle şeyler yazmadan kesin ve net bilgi sahibi olup öyle insanlarla paylaşın.. Pay alımı ve kottan çıkma & ortaklıktan çıkma gibi hususlar açık ve net bunun dışında spekülatif şeylere girip kafa bulandırmayalım.. Pay alımı devam ediyor bittiğinde ne olacağını herkes görecek ama teminat , usulsüz onay vs sözler hatalı.. Biraz dikkat..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Karaduman
    1.spk.isteseydi 20.12 kabul etmeyebilir di.argumani zaten şirketin başvurusunda vardı onu buraya yazarak tekrar etmiyeyim.
    2.20.12 fiyat önemli nitelikte işlem genel kurulda kabul edilen yüzde 95 gereğidir.
    Bu satma hakkı veya ortaklıktan çıkarmaya bağlantı kurmak yanlıştır.milletin kafasını karistirma ve kurumları boşa meşgul etme.
    3.yapilacak şeyler mahkeme gibi hususlar pay alım bittikten sonra şirketin hisse oranı vede 98 bulunmazsa açıklamasına bakarız ona göre ne yapılabilir bakarız.
    4.surecte şimdilik bir hukuksuzluj yok
    Sadece SPK.nin olaya bakışında kusur var.buda süreç sonunda düzelme ihtimali
    Hala var.
    Yy.tv.deg.
    Sağlıkla kalin

Sn.karaduman haklı olduğun husus ise
    Garip borsaci dizide benide patron adamı suçlaması yapıyor sonra özelden yazıyor
    Rahatlattin diyor teşekkür ediyor
    Biraz tutarlı olmak lazım.
    Cinaliyi birçok hisse ile ilgili ve mevzuat
    Açısından ararlar ve yardımcı olduğunu
    Bilen biliyor ama canı sağolsun
    Kayıp ve kayıp riski olunca bu durumlarında hoş görüyoruz.

4. Sn. cinali, kottan çıkma için %95 ile başvuru yapması ( çıkmanın ön koşulu der tebliğ) nasıl şirketin hakkıysa, Şirketin %98 ile ortaklıktan çıkarma şartlarına sahip olup daha sonra satma hakkı kullandırılması azınlığın hakkıdır..
    neyi karıştıryorum anlamadım..karıştıran SPK ve İzocamın kendisi..
    şirkete gelince kottan ayrılıyorum de, bize gelince satma hakkı kullandır ama kendi şartına dahil etsin..
    var mı böyle bir dünya

Sn.karaduman
    Birinde ihtiyari yani zorunluluk yok.
    Diğerinde ister satma hakkı ister ortaklıktan ayrilmada taraflar zorunlu talebi yerine getirmeye.

Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Sn.karaduman haklı olduğun husus ise
    Garip borsaci dizide benide patron adamı suçlaması yapıyor sonra özelden yazıyor
    Rahatlattin diyor teşekkür ediyor
    Biraz tutarlı olmak lazım.
    Cinaliyi birçok hisse ile ilgili ve mevzuat
    Açısından ararlar ve yardımcı olduğunu
    Bilen biliyor ama canı sağolsun
    Kayıp ve kayıp riski olunca bu durumlarında hoş görüyoruz.
    Yani cin Ali üstadım ne zaman öle bir şey dedim
    Yanlis anlamisiniz
    Siz bana yaftayi vurunca biraz dolambaçlı yazdım kendi ustunuze alınmayın yahu lütfen Burda en eski ben bilirim. Sizi yapmayin
    Sizde bir kişiye taktinizmi kafayı daha bırakmıyoruz üstadım öyle anlamayın lütfen sizi ben 3 /4 yıldır biliyorum
    Öle bir anlaşılma olduysa özür
    Bende sizin bana onu dediginizi zannettim
    Ama siz öle deil dediniz
    Aynısıni ben diyorum ben sizi kastedmedim
    Sağlıkla kalın

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. alakası yok yazacagımın ama yinede paylaşıyım,petek temizlği için etrafınıza yada şahzınız temizlik yaptırmayın,
    müşterinin evini mahmetmişler,teknik olarak kendiniz çok rahat yapabilirsiniz,piyango çıkmasınsorun ben yazarım burdan..
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

3500 lot alayım diyorum ama gedik yatırımdaki hesabı kapattım Ak yatırımda en geç Çarşamba açılır yarın alsam 2/1000 komisyon Çarşamba alsam 2/10000
    Uluse yaptılar 20.80 di sanırım ky dan aldılar sonra yukarı kottan da çıkmadı yani bu hafta içi alsam en kötü aynı fiyattan devr ederim

*Çok iyi bir firmanın hisse senedini iyi fiyata almak, iyi bir firmanın hisse senedini ucuza almaktan çok daha iyidir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Sayfa 143/494 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193243 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •